دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳

اهدای ۱۰۰ تخته فرش به مصلی المهدی(عج) بیرجند

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بیرجند از اهدای تعداد 100 تخته فرش شش متری از آستان قدس رضوی به مصلی المهدی بیرجند خبر داد.
اهدای ۱۰۰ تخته فرش به مصلی المهدی(عج) بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علی محقی از اهدای تعداد 100 تخته فرش شش متری به مساحت 600 مترمربع از سوی آستان قدس رضوی به مصلی المهدی(ع) بیرجند خبر داد.
وی عنوان داشت: این مطالبه در زمان تولیت آیت‌الله رئیسی عنوان شده بود اما مطالبه‌ای بر زمین مانده بود که بعد از پیگیری‌های چهار ماهه‌ای که ستاد نماز جمعه بیرجند داشت خوشبختانه توانستیم این تعداد فرش را با حسن نظر آیت‌الله مروی برای مصلی المهدی(عج) بیرجند تحویل بگیریم.
مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بیرجند با اشاره به سطح وسیع مصلی المهدی(عج)، بیان داشت: برای مفروش شدن کامل مصلی به حدود 700 متر مربع فرش دیگر نیاز داریم که امیدواریم این میزان نیز توسط کمک‌ها تأمین شود.
محقی با بیان اینکه ستاد نماز جمعه متولی کارهای نرم‌افزاری و فرهنگی است، گفت: چارت ستادی نماز جمعه طی چهار ماه گذشته تکمیل شده به گونه‌ای که اکنون 28 معاونت فعال را در ستاد داریم.
وی خاطرنشان کرد: طی چند ماهه اخیر کانون فرهنگی و هنری آدینه با همکاری کانون مساجد فعال شده و هر هفته پذیرای 200 کودک در قسمت خواهران و برادران هستیم و قصه‌گویی، نقاشی و فعالیت فرهنگی برای کودکان در این کانون انجام می‌شود.
مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بیرجند ادامه داد: اجرای طرح تبیان و استفاده از ظرفیت گروه سرود و تواشیح، نگارخانه، نمایشگاه عکس، راه‌اندازی میز مشاوره، طب سنتی و پرسمان دینی نیز نمونه‌ای از اقداماتی است که در ستاد نماز جمعه بیرجند انجام می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۹۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آستان قدس رضوی , خراسان جنوبی