سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴

پرهیز از جانبداری اصل مهم در حفظ سلامت انتخابات است

فرماندار زیرکوه گفت: پرهیز از جانبداری، رعایت اصل بی‌طرفی و اجرای قانون از سوی مجریان و دست اندرکاران انتخابات، اصل مهم در حفظ سلامت انتخابات و جلب اعتماد عمومی است.
پرهیز از جانبداری اصل مهم در حفظ سلامت انتخابات است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدحسین عربشاهی روز سه‌شنبه در نشست ستاد انتخابات شهرستان زیرکوه که با موضوع تعیین شعب اخذ رای برگزار شد، افزود: تمام تلاش فرمانداری به عنوان مجری انتخابات در این شهرستان برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است. 

وی گفت: مردم زیرکوه در انتخابات سال‌های گذشته مشارکت چشمگیری داشته‌اند و در سال جاری هم هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات با تعامل و همکاری یکدیگر در جهت هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات و با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تلاش می‌کنند.

فرماندار زیرکوه ادامه داد: ۴۲ شعبه اخذ برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پیش‌بینی شده که از این تعداد هفت شعبه ثابت شهری، ۱۰ شعبه ثابت روستایی و ۲۵ شعبه سیار است.

وی گفت: زمان حضور شعبه‌های سیار اخذ رای در روستاها به موقع به دهیاران اطلاع رسانی خواهد شد تا در ساعت حضور شعبه، مردم در روستا حضور داشته‌ باشند و برای محلات عشایری که در مناطق کوچ رو هستند نیز شعبه‌های سیار جداگانه‌ای در نظر گرفته شده تا راحت‌تر بتوانند در انتخابات مشارکت کنند.

عربشاهی بیان کرد: وضعیت آنتن دهی تلفن همراه در مسیر رفت و آمد شعب سیار چک شده تا در روز برگزاری انتخابات مشکلی نداشته‌ باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۰۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انتخابات , خراسان جنوبی , مجلس