پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰

زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تأمین شود

استاندار خراسان جنوبی در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: زیرساخت‌های ورزش همگانی باید برای عموم مردم تأمین شود.
زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تأمین شود
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدصادق معتمدیان در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: برنامه ما در استان این است که در بحث تأمین زیرساخت‌ها، متناسب با ظرفیت‌های هر منطقه اقدام کنیم.
استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: اگر زیرساختی در یک منطقه ایجاد می‌شود باید بر اساس مطالبات مردم و نیازهای واقعی باشد.
به گفته وی‌  توجه به زیرساخت‌های ورزش همگانی از مطالبات مردم استان در مناطق مختلف است.
معتمدیان، احداث زمین چمن مصنوعی در روستاها را به عنوان یکی از درخواست‌های استان برشمرد و گفت: یکی دیگر از نیازهای مردم استان به ویژه در روستاها، سالن‌های ورزشی سقف کوتاه است.
استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: تأمین این دو نیاز در روستاها بخشی از مشکلات مردم را رفع می‌کند.
به گفته وی احداث سالن ورزشی استاندارد 4 هزار نفره، ایجاد یک باب زورخانه استاندارد از دیگر نیازهای استان است که وزارتخانه باید برای تأمین آن برنامه‌ریزی کند.
معتمدیان با اشاره به اینکه در راستای توسعه ورزش همگانی در پارکها از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت به استان مبالغی لحاظ شده گفت: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان نیز با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توافق کرده‌ایم. 
استاندار خراسان جنوبی افزود: بخشی از پروژه‌های نیمه تمام استان، مربوط به حوزه ورزش است که تکمیل آنها توجه ویژه وزارتخانه را می‌طلبد. 
وی میزبانی مسابقات ملی و بین المللی را از ظرفیت‌های مناسب برای معرفی استان عنوان کرد و گفت: استان تا قبل از این، مسابقات ملی کشتی آزاد و فرنگی را به خوبی میزبانی کرده و بعد از این هم می‌تواند میزبان مسابقات دیگر رشته‌های ورزشی باشد. 
احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان که در بدو ورود به خراسان جنوبی به دیدار استاندار رفت نیز در این دیدار توجه به ورزش همگانی، ورزش بانوان و توسعه ورزش روستایی را از اولویت‌های وزارتخانه برشمرد و ضمن تشریح برنامه‌هایش برای توسعه ورزش خراسان جنوبی در زمینه پیگیری 5 میلیارد تومان اعتبارات سفر نوبخت برای توسعه ورزش استان که در اختیار وزارتخانه قرار گرفته بود قول مساعد داد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۱۶۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش همگانی , خراسان جنوبی , ورزش