سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبرداد:

ارسال دومین محموله امدادی خراسان‌جنوبی به مناطق سیل‌زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از ارسال دومین محموله کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ارسال دومین محموله امدادی خراسان‌جنوبی به مناطق سیل‌زده
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرحیم شهریاری اظهار داشت: دومین محموله امدادی به تعداد هزار بسته غذایی 72 ساعته، 800 قوطی کنسروجات و هزار و 500 بسته حبوبات و 200 قوطی روغن به مناطق سیل‌زده این استان ارسال شده است.
وی افزود: بسته‌های ۷۲ ساعته نیز شامل اقلامی از جمله برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسروجات و خرمای خشک برای ۴ نفر است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی بیان کرد: مردم خراسان‌جنوبی همواره در کمک به همنوعان خود پیشتاز بوده‌اند و کارنامه درخشانی در این زمینه دارند.
شهریاری گفت: سیل اخیر خسارت‌های زیادی را در برخی مناطق سیستان و بلوچستان ایجاد کرده است و مردم نوع‌دوست استان و ایران اسلامی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل‌زدگان این استان از طریق شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.
وی با اشاره به آمادگی شعب و پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی هلال‌احمر در سطح استان، تصریح کرد: هموطنان می‌توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیرمستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته‌بندی شده را به این اماکن تحویل دهند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی عنوان داشت: هموطنان کشورمان جهت اهدای کمک‌های نقدی خود برای جبران خسارات سیل‌زدگان از مسیرهای قانونی اعلام‌شده اقدام کنند.
 گفتنی است: شماره کارت 6104337999999996 و شماره شبا IR920120000000000000099999 نزد بانک ملت و شماره کارت 5894631850259730 نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اعلام‌شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۲۵۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , هلال‌ احمر , سیستان و بلوچستان ، کرمان ، سیل