پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:

امروز ایران نیاز به ولایتمدارانی از جنس حاج قاسم سلیمانی دارد

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان ویژگی منحصربه فرد شهید سلیمانی را سرباز ولایت بودن ایشان دانست و تصریح کرد:امروز دنیا به ولایتمدارانی از جنس حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد که خود را سرباز ولایت بدانند و برای حل مشکلات جامعه تلاش کنند.
امروز ایران نیاز به ولایتمدارانی از جنس حاج قاسم سلیمانی دارد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، عزیزی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، صبح امروز در دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار استان اظهار داشت:برگزاری این یادواره ناظر بر حفاظت و صیانت از ارزش‌های انقلاب است.

وی بابیان اینکه با برگزاری این جشنواره به دنبال ایجاد بصیرت‌افزایی، هویت‌بخشی و خودباوری در نسل جوانی هستیم که قرار است پرچم پرافتخار کشور را به دوش بکشند، تصریح کرد:وظیفه همه ما این است که امروز نه تنها نام، بلکه تفکر و رشادت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را بین جوانان کشور به یادگار بگذاریم.

سرهنگ نوفرستی، مسئول عقیدتی سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان در حاشیه این مراسم گفت:از سحرگاه ۱۳ دی‌ماه تاکنون، اتفاقات بزرگی رقم خورده و درحال رقم خوردن است و دشمنان که در صحنه عمل، شکست سنگینی را متحمل شده‌اند، به دنبال جبران این خسارت بزرگ هستند.

نوفرستی بااشاره به اینکه در ۴۰ سال گذشته ایران باتسخیر لانه جاسوسی آمریکا، سیلی بزرگی به او زد، بیان کرد:در آن زمان رئیس جمهور وقت آمریکا، به یک قمار بزرگ دست زد و به صحرای بزرگ طبس حمله کرد؛ این درحالی بود که این قمار، برنده‌ای به نام رئیس جمهور آمریکا نداشت.

وی ادامه داد:در گام دوم انقلاب و در آستانه انتخابات این کشور، قمارباز دیگری در آمریکا برای داشتن برگ برنده در انتخابات، سردار سلیمانی و همرزمان ایشان که مهمان کشور عراق بودند را به شهادت رساندند و تصور می‌کردند که ایرانیان درگیر مسائل داخلی بوده و قادر به پاسخگویی نیستند و در این حالت، سیلی بزرگی که در ۱۸ دی‌ماه خوردند؛ آنان را بسیار شگفت‌زده و متعجب کرد.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان اکثر رسانه‌های دنیا را تحت کنترل و مدیریت دشمن دانست و خاطرنشان کرد:انتقام سختی که هجدهم دی‌ماه از دشمنان گرفته شد؛ حاوی پیام‌هایی از جمله آشکار شدن عدم کارایی سامانه‌های پدافندی دشمن در ردگیری موشک‌های ایران بود که امید است این سیلی بزرگ، زمینه ساز نابودی و خروج آمریکا از منطقه شود.

نوفرستی ویژگی منحصربه فرد شهید سلیمانی را سرباز ولایت بودن ایشان دانست و تصریح کرد:امروز دنیا به ولایتمدارانی از جنس حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد که خود را سرباز ولایت بدانند و برای حل مشکلات جامعه تلاش کنند.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۲۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان‌ جنوبی , یادواره شهدای ورزشی , سردار سلیمانی , سپاه