پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸

رقابت باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در مسابقات ساحلی/ دونده سربیشه‌ای در ماراتن هرمز

تیم ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ساحلی کشور در زاهدان وارد گود رقابت‌ها می‌شود و تنها ورزشکار استان به جمع دونده‌های ماراتن جام هرمز می‌پیوندد.
رقابت باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در مسابقات ساحلی/ دونده سربیشه‌ای در ماراتن هرمز
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ساحلی کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
این ماراتن ملی با حضور باستانی‌کاران رده‌های سنی نوجوان و جوانان کشور از امروز به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان آعاز و به چهار روز ادامه می‌یابد.

امیرحسین کاردان‌مقدم، کاوه کرمانی، علی‌اصغر اکبری، مجتبی مصلحی، علیرضا مرادی، مصطفی احمدی، محمدحسین خدابخشی، مهدی کلنگی‌خواه، مهدی گلندی و محسن عجم با مربیگری مجتبی آهنی و مرشدی سبحان حاجی‌آبادی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در رده سنی جوانان مسابقات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای ساحلی کشور به رقابت می‌پردازند.
ابوالفضل جنت‌آبادی، سیدمحمدرضا رضوی، متین دهقان‌نژاد، مجتبی ارزنی، امیرحسین چوپانی، میلاد دستگردی، ابوالفضل زنگوئی، پوریا ایزدی و امیر حسین خدادادی با مربیگری حسین بیدختی و مرشدی محمدعابد دستگردی در رده جوانان این رویداد ورزش کشوری وارد گود رقابت‌ها می‌شوند.

دونده خراسان‌جنوبی در جام هرمز
در ششمین دوره مسابقات دو ماراتن و نیمه ماراتن قهرمانی کشور «جام هرمز» تنها ورزشکار خراسان‌جنوبی به رقابت می‌پردازد.
این ماراتن ملی از ۲۶ تا ۲۸ دیماه به میزبانی استان هرمزگان در جزیره هرمز بندرعباس برگزار و شرکت کنندگان مسافت ۴۲ کیلومتری رقابت‌ها را می‌پیمایند.
جواد شاهزهی از شهرستان سربیشه به عنوان نماینده خراسان‌جنوبی و دارنده مدال برنز دوی استقامت بزرکسالان سال ۹۸ در ششمین دوره مسابقات ماراتن کشوری جام هرمز شرکت می‌کند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۲۸۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش زورخانه‌ای , خراسان جنوبی