پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان جنوبی خبرداد:

ارسال چهارمین محموله امدادی خراسان جنوبی به سیستان و بلوچستان

چهارمین محموله امدادی خراسان جنوبی شامل کمک های مردمی از بیرجند و قاین به سیستان و بلوچستان ارسال شد.
ارسال چهارمین محموله امدادی خراسان جنوبی به سیستان و بلوچستان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، محمدرحیم‌ شهریاری از ارسال چهارمین محموله کمک رسانی به سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: این محموله شامل مواد شوینده، آب میوه و آب معدنی بوده که توسط خیرین به سیل زدگان اهدا شده است.

وی ارزش ریالی این کالاها را بیش از ۸۵ میلیون تومان دانست و اظهار کرد: همچنین این کالاها توسط سه دستگاه کامیون از قاین و بیرجند بارگیری می شود.

شهریاری با ابراز خرسندی از مشارکت مردم و خیرین در کمک به آسیب دیدگان سیل در سیستان و بلوچستان بیان کرد: تاکنون سه محموله شامل چادر، مواد غذایی، موکت و غیره به این منطقه ارسال شده است.

وی اظهار کرد: همچنین سومین محموله امدادی هلال احمر خراسان جنوبی طی امروز در انبارهای امدادی چابهار تخلیه می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خواستار همکاری هر چه بیشتر مردم در امر کمک رسانی ها شد و گفت:هموطنان می‌توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را برای کمک به سیل زدگان به پایگاه ها و شعب هلال احمر تحویل دهند.

شهریاری ادامه داد: همچنین شهروندان می توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

گفتنی است شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۲۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , هلال احمر , سیل , امدادرسانی , سیستان و بلوچستان