پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰

کشاورزان خراسان جنوبی پیشگام در رونق تولید ملی

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از کسب رتبه دوم پیشگامان رونق تولید کشاورزی خراسان جنوبی در سطح ملی برای سومین سال پیاپی خبر داد.
کشاورزان خراسان جنوبی پیشگام در رونق تولید ملی
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، شراره شیبانی، امروز پنج‌شنبه 26 دی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مراسم سی و چهارمین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی با تجلیل از 166 نفر تولیدکننده برتر ملی با حضور رییس جمهور، مقام عالی، معاونین و مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه جشنواره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی کشاورزی، باعث ایجاد انگیزه و رقابت سالم می‌شود، گفت: از اهداف مهم این جشنواره معرفی الگوی عملی و قابل اعتماد در بین تولیدکنندگان، روستاییان و عشایر به منظور الگوبرداری سایر تولیدکنندگان و بهره‌برداران کشاورزی است.

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، فراهم‌سازی زمینه مساعد به منظور برقراری ارتباط تولیدکنندگان با مسئولان عالی رتبه کشوری را یکی دیگر از اهداف این جشنواره برشمرد و افزود:  خراسان جنوبی برای سومین سال پیاپی موفق به کسب رتبه دوم در سطح ملی شد.

شیبانی یادآور شد: 9  نفر از تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی استان به عنوان پیشگامان رونق تولید استان در این مراسم تقدیر شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۲۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , جهاد کشاورزی , اقتصاد