يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰

۱۰۰ پایگاه در خراسان‌جنوبی کمک‌ها به سیل‌زدگان را جمع‌آوری می‌کنند

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در مجموع ۱۰۸ پایگاه در استان کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را جمع‌آوری می‌کنند که از این تعداد ۵۹ مرکز نیکوکاری و ۴۹ اداره کمیته امداد و مساجد خراسان‌جنوبی است.
۱۰۰ پایگاه در خراسان‌جنوبی کمک‌ها به سیل‌زدگان را جمع‌آوری می‌کنند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، احمد رفیعی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت خوب مراکز نیکوکاری ۵۹ مرکز نیکوکاری و ۴۹ دفتر کمیته امداد در شهرستان‌ها، مراکز بخش‌ها، پایگاه‌های ثابت و سیار برنامه‌ریزی شده و آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی هم‌استانی‌ها و خیرین برای کمک به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.

وی افزود: خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق کد دستوری #۱*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره حساب کمیته امداد بانک ملی مرکزی بیرجند ۰۱۰۱۳۴۶۸۴۹۰۰۶ و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ نزد کمیته امداد صندوق امداد ولایت واریز کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی تصریح کرد: کمک‌های غیرنقدی و اقلام ضروری مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان شامل پوشاک، مواد غذایی، اقلام بهداشتی، کالاهای اساسی و با دوام شامل پتو، یخچال، لوازم خانگی و غیره است که خیرین و اقشارمختلف مردم می‌توانند کمک‌های خود را به مراکز نیکوکاری، ادارات کمیته امداد و پایگاه‌های ثابت و سیار مستقر کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند.

رفیعی عنوان داشت: لوازم ضروری سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان، شامل پتو و کالای خواب، لوازم آشپزخانه (ملزومات پخت و پز و غذا خوری)، موکت، زیرانداز و سایر اقلام مشابه  می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۳۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , سیل , امدادرسانی , سیستان و بلوچستان