سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰

کمک یک میلیارد و 680میلیارد ریالی مردم خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس از کمک یک میلیارد و 680میلیارد ریالی مردم خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان خبرداد.
کمک یک میلیارد و 680میلیارد ریالی مردم خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، سیدحسین لاژوردی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس در حاشیه ارسال کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان بیان کرد: هلال احمر شهرستان فردوس همانند سایر شعب استان، اقدام به جمع آوری اقلام غیر نقدی و کمک های نقدی برای سیل زدگان کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون چهار محموله کمک های امدادی از سطح استان به منطقه سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است، افزود: روز گذشته پنجمین محموله امدادی خراسان جنوبی از فردوس به مقصد سیستان و بلوچستان ارسال شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس با بیان اینکه این محموله کمک های اهدایی مردم شهرستان فردوس است، افزود: این محموله شامل دو هزار و ۵۶ ثوب انواع البسه، ۸۴۰ قوطی کنسروجات، ۵۴ تخته پتو و دیگر مواد خوراکی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان است.

وی ارزش ریالی محموله را یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این کالاها برای توزیع با یک دستگاه کامیونت هلال احمر به ایرانشهر ارسال می شود.

لاژوردی اظهار کرد: شهروندان می توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

گفتنی است شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۳۴۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , هلال‌ احمر , سیستان و بلوچستان ، سیل