پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر شهید دکتر چمران را دنبال می‌کرد

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه سردار سلیمانی در مبارزه و برخورد با اشرار و پاکسازی مناطق مرزی حماسه‌های زیادی آفرید گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر شهید دکتر چمران را دنبال می‌کرد.
شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر شهید دکتر چمران را دنبال می‌کرد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار علی قاسمی در آیین گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت، شهیدان والا مقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یاران مجاهد و شهیدشان اظهار داشت: جبهه حق هموار پیروز بوده و راه شهادت نیز سخت و دشوار است اما عاقبت آن به معبود رسیدن است.
وی با بیان اینکه راه شهدا و شهیدانی مانند سردار سلیمانی ادامه دارد گفت: امروز دشمنان در منطقه به هم ریختند و بیش از پیش مایوس شدند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: حاج قاسم سلیمانی فرماندهی تیپ ثارالله کرمان را بر عهده داشت و در تمام عملیات‌ها نیز پیروز بوده است.

قاسمی تصریح کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نخستین کنگره استانی شهدا و نخستین موزه شهدا در کرمان را برگزار کرد و ایشان همواره با خانواده‌های شهدا دیدار و ارتباط داشت.
وی با بیان اینکه سردار سلیمانی در مبارزه و برخورد با اشرار و پاکسازی مناطق مرزی حماسه‌های زیادی آفرید ادامه داد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر شهید دکتر چمران را دنبال می‌کرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: اگر حضور سردار سلیمانی در سوریه نبود امروز داعش شکست نمی‌خورد و در منطقه جولان می‌دادند و برای جمهوری اسلامی ایران نیز خطرساز می‌شد.
قاسمی بیان کرد: دشمنان برای دهه فجر، 22 بهمن و انتخابات نقشه‌های زیادی کشیده و دشمنان امروز بمباران رسانه‌ای ایجاد کردند و فضای مجازی ما در مقابل چتر رسانه‌ای و شبیخون دشمن هیچی نیست و دشمن با تمام مکر و نیرنگ‌ها در فضای مجازی آمده تا ما را از این حضور باشکوه بازدارد و همه ما باید هوشیار بوده و آگاهانه انتخاب کنیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۳۶۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , خراسان جنوبی , سردار سلیمانی , شهادت