پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی تاکیدکرد:

مردم از سفرهای غیر ضرور بپرهیزند/ آماده‌باش 208نیروی امدادی در سطح استان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با توجه به سیلابی شدن مسیل‌ها از مردم خواست: در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها قرار نگرفته و از سفرهای غیر ضرور بپرهیزند.
مردم از سفرهای غیر ضرور بپرهیزند/ آماده‌باش 208نیروی امدادی در سطح استان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، محمدرحیم شهریاری، مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، با توجه به اعلام شرایط نامساعد جوی اظهار کرد: ۴۱تیم امدادی به تعداد ۲۰۸ نفر در ۲۶ پایگاه ثابت و موقت، پایگاه امداد هوایی، شعب هلال احمر و تیم های واکنش سریع و آنست(سگ های زنده یاب) در آماده باش کامل به‌سر می‌برند.

وی با بیان اینکه تعداد ۵۲دستگاه خودروی آمبولانس و نجات برای خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان در پایگاه‌های امداد و نجات استان مستقر است، افزود: ۴۰ دستگاه خودروی امدادی نیز به عنوان پشتیبان آماده بکارگیری است.

وی با توجه به سیلابی شدن مسیل‌ها از مردم خواست: در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها قرار نگرفته و از سفرهای غیر ضرور بپرهیزند.

شهریاری افزود: رانندگان با توجه به کاهش دید و لغزندگی سطح جاده ضمن همراه داشتن وسایل ایمنی و تجهیزات زمستانی، از داشتن زنجیر چرخ و سوخت کافی به خصوص در نقاط کوهستانی اطمینان حاصل کنند.

وی با بیان اینکه مرکز ۱۱۲ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی است، گفت: هم‌میهنان در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته و یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه نمایند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۳۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , هلال‌ احمر , بارندگی , سیل