پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸

۱۰۰۰ تن میوه شب عید در خراسان جنوبی ذخیره شد

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنوبی از تامین هزار تن میوه شب عید در استان خبر داد و گفت: جای نگرانی نیست از مدتها قبل جلسات و برنامه‌ریزی‌ها برای تامین میوه شب عید در استان فراهم شده است.
۱۰۰۰ تن میوه شب عید در خراسان جنوبی ذخیره شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، تقویم را که ورق می‌زنیم ماه‌ها یکی پس از دیگری سپری شده و تا سال جدید فاصله زمانی زیادی باقی نمانده است و مسئولان نیز تلاششان برای تامین  میوه و اقلام شب عید بیشتر می‌شود و تاکنون مسئولان صمت استان جلساتی را برای تامین و برنامه‌ریزی میوه شب عید برگزار کردند.

داوود شهرکی اظهار داشت: چهاردهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان در حالی برگزار شد که  به مردم می‌گوییم نگران تامین میوه شب عید نباشند و تمهدات لازم فراهم شده است.
وی افزود: هزار تن میوه برای امسال تامین شده و این ظرفیت بیشتر از سالهای قبل است. امسال تلاش شده 450 تن سیب زرد و قرمز و 650 تن پرتقال تامسون و پرتقال جنوب خریداری شود.
رئیس سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنوبی گفت: قیمت میوه شب عید پایین‌تر از استان‌های دیگر به دست مردم می‌رسد.
وی با اشاره به تمهیدات انجام شده و ثبات بازار تصریح کرد: هم اکنون وضعیت ذخیره سازی کالا‌های اساسی در استان مطلوب است و با برنامه ریزی‌های انجام شده پیش بینی می‌شود قیمت میوه شب عید، پایین‌تر از استان‌های دیگر باشد.
شهرکی وضعیت ذخیره کالا را در استان مطلوب دانست و از اجرای طرح نظارت ویژه شب عید از اول اسفند خبر داد و افزود: در صورت مشاهده تخلفات نسبت به نصب بنر تخلف و تعطیلی واحد اقدام می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۳۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان صنعت، معدن و تجارت , اقتصاد , خراسان جنوبی , سازمان صمت