پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵

۲۶۳ عنوان برنامه حوزه ورزش و سند توسعه ۴ شهرستان خراسان جنوبی در اختیار دستگاه‌های معین قرار گرفت همزمان با دهه فجر در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بعد از بررسی نیازمندی ها و مشکلات چهار شهرستان نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه، سند توسعه این مناطق در اختیار دستگاه‌های معین قرار گرفته است.‌
۲۶۳ عنوان برنامه حوزه ورزش و  سند توسعه ۴ شهرستان خراسان جنوبی در اختیار دستگاه‌های معین قرار گرفت همزمان با دهه فجر در خراسان جنوبی اجرا می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدکمال الدین میرجعفریان در جلسه بررسی تفاهم‌نامه های مبادله شده در سفر معاون اول رئیس جمهور، اقدامات و تلاش های صورت گرفته در زمینه رفع  محرومیت از استان قابل تقدیر دانست.
وی درباره برپایی این جلسه که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و معین تشکیل شد اظهار داشت:این جلسه به منظور بررسی عملکرد دستگاه ها در راستای تحقق مصوبات تفاهم نامه های منعقده بین استانداری و دستگاه های معین برگزار شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی افزود: بعد از احصاء نیازمندی ها و مشکلات چهار شهرستان نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه، سند توسعه این مناطق در اختیار دستگاه‌های معین قرار گرفته است.‌

وی بیان کرد: اقدامات دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق این اسناد جمع بندی شده،جهت پیگیری های نهایی در اختیار استاندار قرار می گیرد.
میرجعفریان گفت: تمام تعهدات دستگاه‌ها در این اسناد چهار گانه باید تا پایان سال 98 عملیاتی شده تا سال 1400 به نتیجه نهایی برسند.
در همایش ملی روز روستا و عشایر که پانزدهم مهرماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، برخی وزرای کابینه و روسای نهادهای حمایتی در مرکز استان برگزار شد، چهار تفاهم نامه همکاری بین استانداری خراسان جنوبی با چهار دستگاه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)،کمیته امداد امام خمینی(ره)،بسیج سازندگی و بنیاد مستضعفان منعقد شد.
 در این تفاهم نامه ها،هرکدام از این دستگاه ها، محرومیت زدایی از یکی از شهرستان های نهبندان،زیرکوه،درمیان و سربیشه را متقبل شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۳۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , استانداری , خراسان جنوبی , عمران