يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴

کمک ۳۵۰ میلیونی واحدهای صنعتی و اصناف خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان

رئیس سازمان صمت خراسان‌جنوبی از کمک سه میلیارد و 500 میلیون ریالی واحدهای تولیدی و صنعتی، بازاریان و اصناف خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
کمک ۳۵۰ میلیونی واحدهای صنعتی و اصناف خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، داوود شهرکی با بیان اینکه شهرستان‌های استان در حال جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای کمک به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند، اظهار داشت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در استان سیستان و بلوچستان کمک‌های اصناف و واحدهای تولیدی و صنعتی جمع‌آوری و به این استان ارسال می‌شود.

وی از ارسال کمک‌های غیرنقدی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی بیرجند برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: ارزش تقریبی اقلام ارسالی بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال است.
رئیس سازمان صمت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی اصناف و واحدهای تولیدی استان ادامه دارد، تبیین کرد: در مجموع تاکنون سه میلیارد و 500 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی توسط اصناف و بازاریان و واحدهای تولیدی و صنعتی استان به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان کمک شده است.

شهرکی با اعلام اینکه کمک‌های واحدهای تولیدی در حال افزایش است و بارگیری اقلام ادامه دارد، تصریح کرد: نخستین محموله کمک‌های غیرنقدی حوزه صمت شهرستان قاین شامل آب آشامیدنی، پتو، نان و انواع کنسروجات توسط یک دستگاه کامیون به استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.
وی همچنین از بارگیری و ارسال کمک‌های اهدایی اصناف و بازاریان شهرستان طبس شامل نان، آب معدنی، موکت و انواع موارد خوراکی و مواد شوینده و بهداشتی به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۴۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , صنعت , اصناف , سازمان صمت , سیل