شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷

قهرمانی دارترهای خراسان‌جنوبی قهرمانی در لیگ برتر/ معرفی برترین پارکورهای آزادکار استان

در مسابقات انتخابی لیگ برتر دارت کشور رجبی و علیزاده بر سکوی قهرمانی ایستادند و برترین پارکورهای آزادکار خراسان‌جنوبی معرفی شدند.
قهرمانی دارترهای خراسان‌جنوبی قهرمانی در لیگ برتر/ معرفی برترین پارکورهای آزادکار استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات قهرمانی و انتخابی لیگ برتر دارت کشور «زهرا رجبی» با غلبه بر پانیذ تراب‌نژاد راهی فینال رقابت‌ها شد و با شکست مهتاب منصوری از اصفهان بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد.
گفتنی است، رجبی پیش از عناوین قهرمانی مسابقات رنکینگ سال ۹۸ کشور در اصفهان، مقام اول مسابقات اوپن جهانی سال ۹۸ شیراز، قهرمانی مسابقات اوپن جهانی ۹۸ ترکیه، مقام اول مسابقات فصلی ایران زمین‌ پاییز ۹۸ تهران، مقام اول مسابقات قهرمانی انفرادی و دوبل کشور ۹۸ یاسوج، مقام اول مسابقات پلی‌آف مناطق کشور و راهیابی به مرحله اول لیگ برتر سال ۹۸ گرمسار، قهرمانی مسابقات رنکیگ کشوری ۹۸ قم، مقام اول مسابقات فصلی ایران زمین زمستان ۹۸ تهران و قهرمانی مسابقات پلی‌آف مناطق کشور و راهیابی به مرحله دوم لیگ برتر ۹۸ کرج را کسب نموده است.

ابوالفضل علیزاده نیز در مسابقات دارت رنکینگ کشور انتخابی لیگ برتر در کرج پس از پیروزی در مراحل گروهی و حذفی با غلبه بر امیررضا خضراب به فینال رسید و با واگذاری نتیجه بازی به جواد بیات قهرمان مسابقات آزاد جهانی شیراز از استان خراسان‌رضوی به نایب قهرمانی رقابت‌ها دست یافت.
گفتنی است علیزاده اولین دعوت شده به اردوی تیم ملی جوانان کشور است و قهرمانی مسابقات دارت دانشجویان کشور را در کارنامه خود دارد.
همچنین علیرضا محمدزاده نیز در دومین مرحله از مسابقات رنکینگ انتخابی لیگ برتر دارت کشور در کرج توانست با کسب امتیاز لازم به مرحله نهایی رقابت‌ها که اسفندماه ۹۸ در تهران برگزار می‌شود، صعود کند.

معرفی برترین پارکورهای آزادکار خراسان‌جنوبی
پرونده سومین دوره مسابقات پارکور آزادکار زیر و بالای ۱۴ سال خراسان جنوبی گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و نکوداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی برترین‌ها در بیرجند بسته شد.
در رقابت‌های زیر ۱۴ سال این مسابقات امیرعلی اصغری قهرمان شد، محمدمهدی جوان به نایب قهرمانی رسید، هادی مزاری و علی حسن‌زاده مقام سوم مشترک را بدست آوردند.
همچنین سومین دوره مسابقات پارکور آزادکار بالای ۱۴ سال خراسان جنوبی با شرکت پنج تیم از شهرستانهای بیرجند، قائن و طبس برگزار شد.
محمدمهدی قربانی از طبس قهرمان شد، امیرحسین براتی از بیرجند مقام دوم را کسب کرد. عرفان خلیلی از بیرجند و وحید بیدمشکی از طبس در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۴۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دارت , پارکور