يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹

بهره‌مندی ۱۵۰ هزار نفر در خراسان‌جنوبی از برنامه‌های فرهنگی مبلغان

مدیر حوزه علمیه خراسان‌جنوبی از بهره‌مندی بیش از 150 هزار نفر از برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی مبلغان در دهه فجر در استان خبر داد.
بهره‌مندی ۱۵۰ هزار نفر در خراسان‌جنوبی از برنامه‌های فرهنگی مبلغان
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام هابیل خسروی با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با الهام از آموزه‌های دینی و با بهره‌گیری از پایگاه‌های مذهبی همچون مساجد، حسینیه‌ها و با محوریت و پیشگامی روحانیون شکل گرفت.
وی تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را مهم‌ترین رسالت روحانیون در دهه فجر ذکر کرد و افزود: روحانیان و مبلغان در تحقق آرمان‌های امام(ره)، ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی و منویات رهبری نقش مهمی دارند.

مدیر حوزه علمیه خراسان‌جنوبی از اعزام یک هزار مبلغ همزمان با دهه فجر به شهرها، روستاها، مناطق مرزی و عشایری استان خبر داد و بیان داشت: از این تعداد، 550 مبلغ از استان‌های خراسان‌رضوی و قم و مابقی بومی استان خراسان‌جنوبی هستند.
خسروی از بهره‌مندی بیش از 150 هزار نفر از برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی مبلغان در دهه فجر در استان خبر داد و مطرح کرد: مهم‌ترین هدف اعزام مبلغان تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و برگزاری جلسات بصیرتی تبیینی در مدارس و مساجد است.

وی از برگزاری مسابقه حفظ و تفسیر سوره فجر به مناسبت چهلمین و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: مسابقه حفظ سوره فجر با هدف گسترش فرهنگ قرآن و نهادینه‌سازی این فرهنگ بین طلاب و روحانیان خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۴۷۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , دهه فجر , حوزه علمیه