يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

مراسم اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی در مصلی المهدی بیرجند برگزار می‌شود

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: مراسم اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی ۲۴ بهمن ماه در مصلی بزرگ المهدی (عج) بیرجند برگزار می‌شود.
مراسم اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی در مصلی المهدی بیرجند برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار علی قاسمی ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار داشت: امیدوارم که خداوند متعال به ما توفیق دهد تا در مسیری که امام راحل برای ما روشن کرده ادامه دهیم.
وی افزود: از همه عزیزانی که در 30 روز گذشته مراسمات بسیاری را در جهت حمایت از فرهنگ شهید و شهادت و جبهه مقاومت و مخصوصا تجلیل از سرباز فداکار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همرزمش برگزار کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: به لطف خداوند متعال در استان خراسان جنوبی خیزش و رستاخیز بزرگی به ثبت رسید و اکنون که به ایام اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی نزدیک می‌شویم درخواست‌های متعدد و برنامه‌های مختلف پیشنهاد شده که سیاست گذاری دست اندرکاران این مراسم را می‌طلبد.
قاسمی افزود: با پیگیری‌هایی که از مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی صورت گرفت حجت الاسلام و المسلمین عرب‌پور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمان که از همرزمان و نزدیکان حاج قاسم سلیمانی هستند قبول کردند دو الی سه روز میزبان ایشان باشیم و خاطرات و ارتباطات صمیمی که با حاج قاسم سلیمانی داشته‌اند را در جلسات مختلف مطرح کنند.

وی بیان کرد: طبق پیشنهادی که از سوی حجت‌الاسلام محقی مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند مطرح شد تصمیم بر این گرفته شده که جلسه محوری اربعین حاج قاسم سلیمانی در مصلی بزرگ المهدی(عج) برگزار شود.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: به عنوان یک سرباز بسیار کوچک از این تلاش‌ها، زحمات و انعکاس برنامه‌ها و برنامه ریزی‌هایی که در یک ماه گذشته انجام شد و همهدوستان در این جهت همت و تلاش کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدواریم در این زمان باقیمانده نیز همچنان این برنامه‌های معنوی و فرهنگی ادامه داشته باشد و برنامه‌های مفصلی تحت عنوان چهلمین روز به خاکسپاری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سطح استان و همه بخش‌ها، روستاها،کارخانجات و ادارات برگزار شود.
قاسمی اظهار داشت: زمان برگزاری جلسه محوری اربعین حاج قاسم سلیمانی در استان خراسان جنوبی 24 بهمن ماه رأس ساعت 9 صبح در مصلی المهدی (عج) بیرجند برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۴۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , خراسان جنوبی , سردار سلیمانی , اربعین , شهادت , سپاه , روز جهانی مقاومت