يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸

خط‌ونشان یکی از رهبران حشدالشعبی برای آمریکایی‌ها / انتقام سخت در راه است / جبهه مقاومت امروز آتش به‌اختیار نظامی دارد

معارن فرهنگی حشدالشعبی عراق با بیان اینکه قیمت خون حاج قاسم خروج آمریکا از منطقه و آغاز شمارش معکوس نابودی اسرائیل است، گفت: جبهه مقاومت امروز آتش به‌اختیار نظامی دارد و این کار تا خروج آمریکا از کل منطقه ادامه خواهد داشت.
خط‌ونشان یکی از رهبران حشدالشعبی برای آمریکایی‌ها / انتقام سخت در راه است / جبهه مقاومت امروز آتش به‌اختیار نظامی دارد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام هاشم الحیدری در اجتماع سلیمانی‌ها در ارومیه اظهار داشت: بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بر‌ خروج آمریکا از منطقه تأکید فرمودند و کمتر از این قبول نیست و همه در این موضوع مصمم هستیم.
معاون فرهنگی حشد‌الشعبی عراق با اشاره به انتقام سخت افزود: جبهه مقاومت امروز آتش به‌اختیار نظامی دارد و این کار تا خروج آمریکا از کل منطقه ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه قیمت خون حاج قاسم خروج آمریکا از منطقه است، تأکید کرد: زدن پایگاه عین الاسد سیلی اول بود و برای انتقام سخت که در راه است همه باید وارد میدان شویم و انتقام خون حاج قاسم و شهدا را بگیریم و تا نابودی آمریکا و اسرائیل این کار را ادامه خواهیم داد.

‌هاشم الحیدری با توجه به نقش حاج قاسم در ایجاد امنیت در منطقه گفت: حاج قاسم در فلسطین نقش اول را ایفا می‌کرد، اگر در فلسطین امیدی وجود دارد کار حاج قاسم بود،‌ حاج قاسم سلیمانی امید قدس بود، ‌هنوز هم این امید را داریم؛ هنوز در جبهه حاج قاسم، سلیمانی‌ها داریم و با خون حاج قاسم شمارش معکوس نابودی اسرائیل شروع شده است.
وی با بیان اینکه راه اربعین با خون حفظ شده و حاج قاسم با جوانان جبهه مقاومت چهار سال مقابل داعش دفاع کردند، گفت: آمریکا خیلی از جبهه مقاومت می‌ترسد و چون به بن‌بست رسید ‌حاج قاسم را ‌ترور کرد.
معاون حشدالشعبی با یادآوری نقش حاج قاسم در خارج کردن داعش از سوریه ابراز کرد:‌ در سوریه خیلی شهید دادیم و داعش با خون و فداکاری این شهدای مدافع حرم  از سوریه خارج شد.‌

وی با اظهار اینکه "سردار سلیمانی ویژگی‌های خاصی داشت که ما به‌عنوان سرباز در جبهه مقاومت آنها را از نزدیک لمس می‌کردیم"، تصریح کرد: ایشان مخلص بود و غیر خدا ندید، وی همیشه شاگرد امام و رهبری بودند و در همه حال همراه مقام معظم رهبری، معتقد به مبانی و اصل ولایت و سرباز ولایت بودند.
معاون فرمانده حشدالشعبی عراق راجع به شخصیت معنوی و ظاهری سردار سلیمانی اضافه کرد: ترس در حاج قاسم معنی نداشت و در جنگ با داعش در خط مقدم بود؛ در چشم ایشان معنی خستگی را ندیدیم، در مسائل نظامی باتدبیر بود، ایشان یک شخصیت کامل هم از حیث معنوی و هم ظاهری داشتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۴۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهه فجر , خراسان جنوبی , سردار سلیمانی , شهادت , سپاه , روز جهانی مقاومت , حشدالشعبی , عراق , آمریکا