جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲

خراسان‌جنوبی نایب قهرمان مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کشور/ جودوکار بیرجندی در اردوی تیم ملی

خراسان‌جنوبی بر سکوی نایب قهرمانی پنجمین دوره مسابقات زورخانه‌ای و پهلوانی کارگران ایران ایستاد و رحمانی‌پور به سه نشان رقابت‌های شنای کارگران در بجنورد دست یافت.
خراسان‌جنوبی نایب قهرمان مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کشور/ جودوکار بیرجندی در اردوی تیم ملی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده پنجمین دوره مسابقات قهرمانی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با معرفی برترین‌ها در بیرجند بسته شد. 
در این ماراتن ملی تیم زورخانه‌ای کارگران خراسان‌جنوبی بر سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، باستانی‌کاران اصفهان به قهرمانی مسابقات دست یافتند و تیم زورخانه‌ای استان فارس سوم شد.
پنجمین دوره مسابقات قهرمانی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور با حضور تیم‌هایی از استان‌های اصفهان، خراسان‌جنوبی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌رضوی، کرمان، همدان، کرمانشاه، خراسان‌شمالی و زنجان در وزن‌‌های منفی و مثبت ۸۰ کیلوگرم به‌میزبانی خراسان‌جنوبی در گود زورخانه‌ای ولی‌عصر(عج) روستای حاجی‌آباد بیرجند برگزار شد. 
گفتنی است، در چهار دور قبلی این رویداد ورزش ملی باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی دو نوبت بر سکوی قهرمانی ایستادند، یک بار نایب قهرمان شد‌ه‌اند و یک نوبت نیز به مقام سوم دست یافته‌اند.

رهاورد شناگر خراسان‌جنوبی ۳ نشان رنگی شد 
در مسابقات قهرمانی شنای جامعه کارگری کشور ورزشکار خراسان‌جنوبی صاحب سه نشان رنگی شد. 
رامین رحمانپور در ماده شنای ۲۰۰ متر آزاد این ماراتن ملی با گردن‌آویز نقره بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و در ماده ۵۰ متر پروانه و ۱۰۰ متر آزاد نیز نشان برنز رقابت‌ها را کسب کرد. 

بانوی نوجوان خراسان‌جنوبی در اردوی تیم ملی 
فدراسیون جودوی کشورمان بانوی شایسته خراسان‌جنوبی را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان کشور فراخواند. 
سپیده طاهری که پیش از این در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیده بود برای دومین‌بار برای ملی‌پوش شدن توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد. 
اردوی آمادگی تیم ملی جودوی بانوان نوجوانان کشور  از امروز در تهران آغاز و تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه می‌یابد.  

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جودو , دهه فجر