يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲

۲ زمین چمن مصنوعی در سربیشه به بهره‌برداری رسید

۲ زمین چمن مصنوعی در ادامه سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در شهر درح و روستای لانو از توابع شهرستان مرزی سربیشه به بهره‌برداری رسید.
۲ زمین چمن مصنوعی در سربیشه به بهره‌برداری رسید
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، این ۲ طرح ورزشی شامگاه شنبه در هشتمین روز دهه فجر افتتاح شد و معاونان استاندار، امام جمعه و فرماندار سربیشه و جمعی از مدیران استانی نیز در این آیین حضور داشتند.
اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برای احداث این ۲ زمین چمن مصنوعی با هدف بهره‌مندی ۶ هزار نفر در شهر درح و روستای لانو ۹ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال هزینه کرده است.
زیرسازی، پهن کردن چمن و فنس کشی از جمله اقداماتی است که در این ۲ مجموعه انجام شده و در صورت تامین اعتبار لازم، نصب برج‌های نوری زمین‌ها تا پایان سال محقق خواهد شد.
۱۵ زمین چمن مصنوعی در استان خراسان جنوبی برای دهه فجر آماده افتتاح شد. 

آغاز پروژه بهسازی محور ماهیرود
پروژه قطعه چهارم باند دوم سربیشه - درح - میل ۷۸ به طول ۲۱ کیلومتر نیز با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی آغاز شد.
اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی برای احداث این محور ۵۴۸ میلیارد ریال هزینه می‌کند. 
مسیر سربیشه میل ۷۸ از محورهای ترانزیتی استان است و بهسازی آن از درخواست‌های رانندگانی است که برای واردات و صادرات کالا به مرز ماهیرود در شهرستان سربیشه تردد می‌کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۳۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سربیشه , ورزش