يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳

بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۲ طرح ورزشی در قاینات آغار شد

بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۲ طرح ورزشی با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در نهمین روز دهه فجر با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزرات ورزش و جوانان در شهرستان قاینات آغاز شد.
بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۲ طرح ورزشی در قاینات آغار شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای «نوغاب پسکوه» از توابع بخش مرکزی شهرستان قاینات با حضور مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان روز یکشنبه آغاز شد.
فرماندار قاینات در حاشیه این آیین گفت: این سالن ورزشی با اعتبار ۲ میلیارد تومان و مساحت ۹۰۰ مترمربع و مشارکت خیرین ساخته می‌شود.

محمد کریمی افزود : همچنین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی آرین‌شهر قاینات آغاز شد.
وی اظهار داشت: این طرح با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان به صورت مشارکتی از سوی خیرین، دهیاری، بخشداری و تجهیز توسط اداره کل ورزش و جوانان استان انجام شده است.
کریمی گفت: عملیات اجرایی چمن مصنوعی آرین‌شهر از سال ۱۳۹۶ با هزار و ۵۰۰ مترمربع وسعت آغاز شده و اولین زمین چمن مصنوعی در این شهر است.

آغاز عملیات اجرایی و کلنگ‌زنی چند طرح ورزشی در استان از جمله پیست موتور سواری، سالن ورزشی بیماران خاص و ... از دیگر برنامه‌های معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در سفر به خراسان جنوبی است.
معاون توسعه ورزش بانوان وزرات ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از هنرستان تربیت بدنی خلیج فارس شهر قاین برای اهدای ۸۰ جفت کفش و تجهیزات ورزشی به این آموزشگاه قول مساعد داد.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , قاین , ورزش , دهه فجر