چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

درخشش رادیو تئاتر خراسان جنوبی در جشنواره فجر

رادیو تئاتر "گروهبان" از خراسان جنوبی توانست در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر کشور در سه بخش لوح تقدیر و دیپلم افتخار کسب کند.
درخشش رادیو تئاتر خراسان جنوبی در جشنواره فجر
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، رادیو تئاتر گروهبان از تولیدات صدا و سیمای خراسان جنوبی، روایتگر قصه زنی به نام بی بی است که زندگی‌اش در سال ۵۷ در یکی از روستاهای جنوب خراسان دچار دگرگونی می‌شود.

این رادیو تئاتر از خراسان جنوبی، تنها نمایشی است که در تمامی بخش‌های هفت گانه سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر کشور کاندید شده است و جزء چهار اثر برگزیده شد.
این اثر که از میان 300 اثر کشور به این جشنواره راه یافته بود، ۱۹ بهمن، در حضور داوران و تماشاچیان اجرا شد که با اعلام هیات داوران توانست در تمامی بخش‌ها اعم از کارگردانی، نویسندگی، تهیه کنندگی، افکت زنده، بهترین بازیگر نقش مرد و زن و بهترین رادئو تئاتر کاندیدای دریافت جایزه شود.

این اثر در سه بخش توانست لوح تقدیر کسب کند. ام البنین کوهستانی به عنوان بازیگر اول زن و سمیه محسنی به عنوان نویسنده موفق به کسب دیپلم افتخار شدند. کارگردانی این رادیو تئاتر نیز لوح تقدیر جشنواره را کسب کرد.
سمیه محسنی به عنوان نویسنده، حانیه پیرامی به عنوان تهیه کننده، هادی رحیمی به عنوان افکتور و مهدی حقگو، احمد حسینی مقدم و ام البنین کوهستانی بازیگران این نمایش بودند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , تئاتر , رادیو