شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف:

کمبودامکانات ورزشی در روستاهای خوسف/۲۶خانه ورزش روستایی فعال است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف گفت: علی رغم اینکه ۷۰ درصد از جمعیت این شهرستان در نقاط روستایی هستند، با کمبود امکانات ورزشی در این مناطق مواجه هستیم.
کمبودامکانات ورزشی در روستاهای خوسف/۲۶خانه ورزش روستایی فعال است
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از مهر، فاطمه چهکندی‌نژاد با اشاره به توانمندی‌های جوانان خوسف در حوزه ورزش بیان کرد: بر اساس ارزیابی‌ها، شهرستان خوسف در سطح استان توانسته طی چهارسال پیاپی رتبه برتر را در بین یازده اداره کسب کند.
وی با بیان اینکه شهرستان خوسف دارای ۲۶ خانه ورزش روستایی و پنج سالن ورزشی است، اظهار کرد: علی رغم وجود بیش از ۲۰۰ روستا و آبادی دارای سکنه، بسیاری از روستاها فاقد امکانات ورزشی هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف ادامه داد: خوسف به عنوان سومین شهرستان وسیع خراسان جنوبی و داشتن بیشترین پراکندگی جمعیت در استان، کمبودهای زیادی در زمینه امکانات ورزشی داشته که نیازمند توجه است.

چهکندی نژاد بیان کرد: علی رغم کمبود زیرساخت‌های ورزشی، استعدادهای بالقوه ورزشی زیادی در شهرستان وجود دارد که توانسته‌اند در مسابقات کشوری بدرخشند.
وی با اشاره به اقدمات عمرانی انجام شده در حوزه ورزش بیان کرد: کلنگ زنی کلنگ سالن سقف کوتاه در شهر خوسف در زمینی به متراژ دو هزار متر مربع با زیربنای ۶۳۰ متر مربع از جمله اقداماتی بوده که با اعتبار مصوب پنج میلیارد ریال انجام شده است.

چهکندی نژاد احداث زمین چمن مصنوعی در شهر خوسف با اعتبار چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: عملیات اجرایی سه زمین چمن مصنوعی در حال انجام بوده که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
وی اظهار کرد: همچنین استخر سرپوشیده خوسف از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده که با توجه ورود بنیاد مستضعفان تکمیل این پروژه، امید است در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری برسد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف بیان کرد: با توجه به اینکه بیش از ۷۰ درصد جمعیت شهرستان در مناطق روستایی ساکن هستند، اجرای برنامه‌های ورزشی در این مناطق در اولویت است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , خراسان جنوبی , خوسف