دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور خبرداد:

مأموریت بنیاد مستضعفان برای مقابله با محرومیت‌زدایی در خراسان‌جنوبی

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: امیدواریم در حوزه‌های خدمات شهری، آموزش و پرورش، مسکن محرومان در این استان به نتایج خوبی برسیم و نتایج حاصل شده به‌عنوان مأموریت جدید بنیاد مستضعفان در خراسان‌جنوبی نصب‌العین قرار بگیرد.
مأموریت بنیاد مستضعفان برای مقابله با محرومیت‌زدایی در خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سیدصولت مرتضوی ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به مأموریت‌ها و رسالت‌های بنیاد مستضعفان، اظهار داشت: رفع نیاز از مستضعفان و محرومان از مأموریت‌ها و رسالت‌های اصلی بنیاد مستضعفان است.
وی با اشاره به اینکه در گذشته خدمات خوبی در برخی استان‌ها اعم از مناطق محروم کرمان، خوزستان، ایلام و سیستان و بلوچستان انجام شده است، بیان داشت: در دوره جدید رهبری در خصوص محرومیت‌زدایی، الگوسازی در حوزه مأموریت‌زدایی و مستضعف‌نوازی تأکید زیادی دارند.
رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور هدف از سفر به استان خراسان‌جنوبی را تصمیم‌گیری به نفع مردم استان ذکر و مطرح کرد: امیدواریم در حوزه‌های خدمات شهری، آموزش و پرورش، مسکن محرومان در این استان به نتایج خوبی برسیم و نتایج حاصل شده به‌عنوان مأموریت جدید بنیاد مستضعفان در خراسان‌جنوبی نصب‌العین قرار بگیرد.
مرتضوی اعلام کرد: بنیاد مستضعفان بنا ندارد درهمی از منابع درآمدی استان خراسان‌جنوبی را در سایر نقاط کشور هزینه کند بلکه باید از درآمدهای شهرهای بزرگ در این استان و امثال آن هزینه کرد.
با اشاره به اینکه بخش قهستان و بخش مرکزی شهرستان درمیان عقب‌ماندگی‌های جدی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، بیان داشت: همچنین شهرستان‌هایی که در این مأموریت بنیاد مستضعفان تعریف نشده مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۵۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , بنیاد مستضعفان , محرومیت‌زدایی