چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳

تلاش دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات/ ضرورت مشارکت حداکثری

امام جمعه فروس‌گفت: با توجه به فعالیت های دشمن برای کم رنگ کردن حضور مردم پای صندوق های اخذ رای، باید بیش از دوره های قبل در انتخابات مشارکت داشته باشیم.
تلاش دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات/ ضرورت مشارکت حداکثری
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمد رضا بابایی با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: همانگونه که مردم فهیم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور باشکوهی داشتند، پای صندوق‌های رأی هم حضور بی نظیری خواهند داشت.
وی با بیان اینکه خواستار انتخاب نماینده‌ای اصلح، متدین و ساده زیست شد و اظهار کرد: مردم قطعاً در این آزمون موفق خواهند شد و در تعیین سرنوشت استان شرکت خواهند کرد.
حجت‌الاسلام بابایی با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات در شرایط حساس کنونی بیان کرد: با توجه به فعالیت‌های دشمن برای کم رنگ کردن حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی، باید برعکس عمل کرده و بیش از دوره‌های قبل مشارکت داشته باشیم.

امام جمعه فردوس ادامه داد: مردم باید در انتخاب نمایندگانی اصلح برای تشکیل مجلسی تراز اسلامی دقت کنند.
وی با اشاره به ملاک‌های نماینده اصلح اظهار کرد: با توجه به تجربه‌های کسب شده از برخی دوره‌های مجلس، یک نماینده اصلح باید انقلابی، مؤمن، ولایت مدار باشد.
حجت‌الاسلام بابایی با بیان اینکه یک نماینده اصلح باید توان کار در مجلس را داشته باشد، اظهار کرد: هر تخصصی برای مجلس کارایی ندارد و نیاز است یک نماینده در قانون گذاری و رفع نقطه‌های کور قانون کار کند.
وی بیان کرد: منتخبین باید خود را مدیون مردم بدانند و طی چهار سال فعالیت شأن تماماً در خدمت جامعه باشند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۶۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انتخابات , خراسان جنوبی , مجلس