چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵

شرکت در انتخابات وظیفه ای ملی است/ لزوم دقت در انتخاب نماینده اصلح

امام جمعه اهل سنت بیرجند شرکت در انتخابات پیش رو را وظیفه ای ملی دانست و گفت: دشمن برای عدم حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای نقشه می کشد بنابراین مشارکت مردم بسیار حائز اهمیت است.
شرکت در انتخابات وظیفه ای ملی است/ لزوم دقت در انتخاب نماینده اصلح
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از مهر، مولوی غلام‌حیدر فاروقی با اشاره به یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرکت در انتخابات وظیفه‌ای ملی بوده که می‌طلبد مد نظر تمام شهروندان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه شناخت و انتخاب نماینده اصلح بر هر شهروند لازم و ضروری است، گفت: نماینده‌ای شایسته مجلس نظام جمهوری اسلامی بوده که از دروغ پرهیز کند.

مولوی فاروقی با بیان اینکه یک نماینده اصلح نباید در اختلاس‌ها شریک باشد، اظهار کرد: همچنین یک نماینده شایسته کسی است که دزدی و خیانت نکند، به فکر مردم باشد و به فکر جمع کردن مال و ثروت نباشد.
وی ادامه داد: یک نماینده اصلح فردی است که مؤمن، متقی، پیرو دستورات خدا و ائمه باشد و تنها شعار ندهد.

امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه شعارهای دروغ خیانت به ملت است، گفت: نماینده‌ای که می‌خواهد کاری انجام دهد، باید در گفتار و رفتار صداقت داشته باشد.
وی بیان کرد: دشمن برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی نقشه می‌کشد بنابراین مشارکت مردم از دوران‌های گذشته بسیار مهم‌تر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۶۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انتخابات , خراسان جنوبی , مجلس , اختلاس