سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی:

ثبت نام حج تمتع سال ۹۹ در خراسان‌جنوبی به صورت غیرحضوری انجام می‌شود‌

مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام حج تمتع سال ۹۹ از ۹ اسفند ماه به صورت غیر حضوری در این استان خبر داد.
ثبت نام حج تمتع سال ۹۹ در خراسان‌جنوبی به صورت غیرحضوری انجام می‌شود‌
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، ابوالفضل نوفرستی اظهار داشت: ثبت‌نام حج تمتع 99 از روز جمعه 9 اسفند ماه ساعت 10 صبح آغاز تا دو هفته ادامه می‌یابد.
وی بیان کرد: افرادی که تا پایان فروردین ماه سال 86 و ماه قبل نام نویسی کرده اند، برای حج تمتع سال 99 می‌توانند ثبت نام کنند.

مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه از طریق پیامک به تمام افرادی که  اولویت تشرف آن‌ها اعلام شده؛ اطلاع رسانی شده است گفت: این زائران می‌توانند به صورت اینترنتی ثبت نام خود را ثبت کنند.
نوفرستی افزود: تمامی کاروان‌های شهرستان و قیمت آن‌ها در سایت مشخص است و هیچ لزومی برای حضور فیزیکی برای دفاتر و کاروان‌های زیارتی نیست.

وی با بیان اینکه بعد از 72ساعت از زمان ثبت نام باید با مراجعه به دفاتر زیارتی ثبت نام خود را قطعی کنند، گفت: برای نام‌نویسی و انتخاب کاروان نیازی به مراجعه دفاتر زیارتی نیست.
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه محدودیت زمانی ارائه مدارک به مدیران جهت قطعی نمودن ثبت‌نام برداشته شده و زائران می‌توانند بدون تجمع در دفاتر و به مرور زمان در روزهای بعد از ثبت‌نام به دفتر مدیرکاروان مراجعه کرده و مدارک قید شده در اطلاعیه را ارائه تا ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۶۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تسهیلات , حج تمتع , خراسان جنوبی