پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰

تردد در محور قاین - بیرجند از کنارگذر امکان‌پذیر است

رییس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت: محور قاین به بیرجند حد فاصل مسجد فاطمه زهرا (س) به علت عملیات عمرانی بسته است و رانندگان از کنارگذر احداثی با احتیاط عبور کنند.
تردد در محور قاین - بیرجند از کنارگذر امکان‌پذیر است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا رضایی روز پنجشنبه افزود: این محور از عصر روز گذشته به دلیل انفجار کوه و عملیات عمرانی باند دوم مسدود شده و تا اطلاع ثانوی بسته است. 

وی از لغزنده بودن راه‌های ۶ شهرستان استان خبر داد و گفت: در محور زهان - زیرکوه شاهد بارش برف هستیم و اکنون محورهای شهرستان‌های زیرکوه، قاینات، فردوس، بشرویه، بیرجند و طبس با توجه به بارندگی‌هایی که از شب گذشته بوده، لغزنده است. 

رییس پلیس راه استان خراسان جنوبی اظهار داشت: در سایر جاده‌های استان مشکل خاصی وجود ندارد اما توصیه می‌شود رانندگان با احتیاط کامل، سرعت مطمئنه و همراه داشتن تجهیزات لازم رانندگی کنند.

فعالیت سامانه بارشی همراه با وزش باد شدید و رعد و برق از عصر دیروز (چهارشنبه) در خراسان جنوبی آغاز شد و سرعت وزش باد در بیرجند به ۱۰۱ کیلومتر رسید.
براساس اطلاعیه هواشناسی شدت بارش‌ها در نوار شمالی و مناطق شمال غرب استان، بیشتر است و وقوع روان آب و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۶۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قائن , خراسان جنوبی , بیرجند