سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی تشریح کرد:

آخرین وضعیت محورهای خراسان‌جنوبی/ سیلاب ۲ محور مواصلاتی را مسدود کرد

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه کلیه محورهای استان باز و ترافیک روان و مشکل خاصی در این زمینه نداریم، گفت: تنها دو محور مواصلاتی استان به دلیل طغیان رودخانه و سیلاب مسدود شده است.
آخرین وضعیت محورهای خراسان‌جنوبی/ سیلاب ۲ محور مواصلاتی را مسدود کرد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، علیرضا رضایی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی در پی بارش باران، اظهار داشت: کلیه محورهای استان باز و ترافیک روان و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.
وی از بارش باران در محورهای قاین، سربیشه و زیرکوه خبر داد و بیان داشت: محورهای اصلی و فرعی استان به‌علت بارش باران و در برخی نقاط برف لغزنده است که توصیه می‌شود مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از مسدود بودن محور عشق‌آباد- تپه‌طاق به سمت بردسکن خبر داد و اعلام کرد: این محور به‌علت سیلاب و آبگرفتگی تا اطلاع ثانوی مسدود است.
رضایی همچنین از مسدود بودن محور روستایی زیرکوه به شاهرخت و بارنجگان به‌علت طغیان رودخانه خبر داد و مطرح کرد: همچنین محورهای سربیشه، درمیان، گردنه درمیان، سربیشه به کلاته سلیمان در گردنه آسفیچ به‌دلیل بارش برف  لغزنده و شن‌پاشی و برفروبی انجام شده ولی نیاز است تا رانندگان هنگام عبور احتیاط بیشتری کنند.
وی عنوان کرد: محور‌های روستایی و فرعی استان با توجه به بارندگی شبانه‌روز گذشته هنوز گل و لای ناشی از عبور سیلاب‌ها از آب‌نما‌ها و آبگرفتگی آب‌نما‌ها در مسیر جاده وجود دارد که رانندگاه موقع عبور احتیاط کنند تا منجر به سر خوردن خودرو از جاده نشود.

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از مردم خواست از مسافرت‌های غیرضرور خودداری و تعدادی هم که به‌دلیل ضرورت سفر می‌کنند باید توصیه‌ها و دستورات پلیس راه را مدنظر قراردهند، مطرح کرد: 54 تیم امدادی پلیش راه استان در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند و مشغول به خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۸۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بارندگی , هواشناسی , پلیس راه , خراسان جنوبی