چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۰

دروس نظری دانشگاه بیرجند به صورت مجازی ارائه می‌شود

دانشگاه بیرجند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دروس نظری تمامی رشته‌ها و مقاطع تا زمان بازگشایی دانشگاه‌ها که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام خواهد شد، به صورت الکترونیکی (مجازی) ارائه می‌شود.
دروس نظری دانشگاه بیرجند به صورت مجازی ارائه می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از روابط عمومی دانشگاه بیرجند در این اطلاعیه آمده است: با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و مشکل حضور دانشجویان و پیرو سیاست‌های وزارت عتف مبنی بر مدیریت نیمسال جاری، مقرر شد همه دروس "نظری" تا زمان بازگشایی دانشگاه‌ها که توسط وزارت اعلام خواهد شد، به صورت الکترونیکی (مجازی) ارائه شود.

این اطلاعیه می‌افزاید: لذا دانشجویان عزیز لازم است از شنبه ۱۶ فروردین ماه در ساعت تشکیل کلاس به سامانه lms.birjand.ac.ir مراجعه و در کلاس به صورت مجازی شرکت کنند.
براساس این اطلاعیه در صورت عدم امکان شرکت در ساعت مورد نظر، محتوای کلاس ضبط شده و دانشجویان می‌توانند به فایل‌های مورد نیاز دسترسی داشته باشند.

واحد آموزش الکترونیکی معاونت آموزشی، فیلم و فایل‌های آموزشی آشنایی با سامانه را ارائه کرده است و تیم پشتیبانی این واحد به صورت ۲۴ ساعت به سوالات پاسخ و برای مشکلات راه حل ارائه خواهند کرد.
دانشگاه بیرجند اعلام کرد که در ارتباط با واحدهای عملی بسته به زمان بازگشایی دانشگاه، تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۸۵۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , دانشگاه بیرجند