چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان خراسان جنوبی:

۳۵۰ نفر در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی خراسان جنوبی مشارکت دارند

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان خراسان جنوبی گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در ۱۱ محور ورودی استان در حال اجراست و ۳۵۰ نفر با سه شیفت کاری در این طرح مشارکت دارند.
۳۵۰ نفر در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی خراسان جنوبی مشارکت دارند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، ناصر خوش‌خبر افزود: با افرادی که در روز طبیعت قصد ورود به پارک‌ها، بوستان‌ها و اماکن زیارتی و تفریحی را داشته باشند، برخورد قانونی می‌شود.
وی با درخواست از مردم برای در خانه ماندن و کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با متخلفان در روز ۱۳ فروردین برخورد و اعمال قانون خواهند شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه با استمرار کنترل‌ها در مبادی ورودی شاهد کاهش شیوع کرونا خواهیم بود تاکید کرد: ماندن در خانه و عدم حضور مردم در مراکز تفریحی، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و اماکن زیارتی در روز طبیعت نقش بسیار مهمی در کاهش انتقال ویروس کرونا دارد و موجب جلوگیری از پیک دوباره این بیماری خواهد شد.
وی افزود: مردم با در خانه ماندن از تلاش‌های شبانه روزی کادر درمانی، نیروهای نظامی و انتظامی قدردانی خواهند کرد.

خوش خبر همچنین از ۱۶ هزار بازدید از اصناف خبر داد و گفت: در این راستا ۹ واحد صنفی پلمب شد و ۲۱۸ مورد تذکر دریافت کردند.
وی از کاهش ترددها با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز خبر داد و گفت: از روز گذشته تا صبح امروز از ورود ۸۰ خودرو به داخل استان جلوگیری شده است و براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۸۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند