يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱
مدیرکل امور مالیاتی خراسان‌جنوبی خبرداد:

تمدید مهلت پرداخت مالیات ارزش افزوده ۱۰ صنف تا پایان اردیبهشت‌ماه

مدیرکل امور مالیاتی خراسان‌جنوبی گفت: زمان سررسید پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در خراسان ‌جنوبی تمدید شد.
تمدید مهلت پرداخت مالیات ارزش افزوده ۱۰ صنف تا پایان اردیبهشت‌ماه
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی نباتی صبح امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به مصادف بودن مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال ۱۳۹۸ با تعطیلات نوروز و شیوع بیماری کرونا و همچنین با توجه به درخواست‌های مؤدیان محترم مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده، مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مذکور تا پایان فروردین‌ماه سال جاری تمدید شده است.
وی بیان داشت: مؤدیان مالیاتی برای برخورداری از ۱۰۰ درصد بخشودگی جرائم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای این دوره و همچنین جریمه تأخیر درپرداخت مدت یاد شده، باید درخواست کتبی خود را به ادارات امور مالیاتی مربوطه ارائه کنند.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان‌جنوبی اضافه کرد: برخی از گروه‌های اقتصادی که از سوی کارگروه مقابله با پیامد‌های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، به‌عنوان فعالیت‌های بسیار آسیب‌دیده( ۱۰ صنف) معین شده‌اند، سررسید پرداخت مالیات بر ارزش افزوده‌شان تا پایان روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ تمدید شده است.
نباتی خاطرنشان کرد: مؤدیان مالیاتی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ارتباط مردمی ۱۵۲۶ تماس بگیرند و یا به سایت اطلاع‌رسانی سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس www.intamedia.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۸۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , کرونا