دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

جامعه بشری از مبارزه با آفات بزرگتر از کرونا غافل نشود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که ما همواره در حال امتحان و آزمایش هستیم،گفت: جنایاتی که لیبرال دموکراسی غرب سال‌هاست رقم می‌زند، بیشتر از مرگ و میر ویروس کرونا است و جامعه بشری از مبارزه با این آفت بزرگ غافل نشود.
جامعه بشری از مبارزه با آفات بزرگتر از کرونا غافل نشود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت الله سید علیرضا عبادی عصر امروز در تشریح ویروس کرونا در سطح جهان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خدا قوت به پرسنل پزشکان،پرستاران اظهار داشت: در شرایط فعلی، جهادگران حافظ سلامت جامعه مجموعه‌ی پزشکان و پرستاران اند این‌ها متصدیان اصلی این دفاع مقدس‌اند که در کنار شان مردم هم به خوبی همراهی دارند.
وی با بیان این‌که نقش مردم، بسیج و نقش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که در همه‌ی حوادث و پیشامدها در صحنه‌اند انکار شدنی نیست، افزود: در این برهه از زمان در مقابل مهاجمان جنگ‌های نظامی،در مقابل حوادث و بلایای طبیعی، انواع تهدیدهایی که از جنبه‌ی سیاسی و اجتماعی وجود دارًد، همواره در صحنه‌اندو هنگامی که دشمن می‌گوید تمام گزینه‌ها روی میز است، این نیروهای با ایمان، پاسخگوی همه‌ی گزینه‌های دشمن‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در عالم  ممکنات، موجودات مانند سکه دو رو دارند، در  حالی که یک روی سکه ممکن است شَر باشد و آن روی دیگر سکه خِیر، اما مابقی به این بستگی دارد که انسان‌ها با هوشیاری،علم و ایمان توفیق پیدا کنند تا در هر زاویه‌ای از بُعد خیرش بهره برداری کنند.
وی با بیان این‌که ویروسی که امروز در جهان پیش آمده، به طور حتم زوایای ناگواری دارد اما اگر ما شایستگی خودمان را نشان دهیم و در هر بخشی کارشناسی درست، و از آن زاویه‌ی درستش بهره برداری کنیم همه  این‌ها خِیر است، افزود: باید توجه داشته باشیم آنچه که از ناحیه‌ ذات پروردگار می‌آید خِیر محض است و دنیا محل آزمایش است .
وی ادامه داد: همه آنچه از طرف پروردگار می آید خِیر است، و یک پیام دارد، و آن پیام  کمک برای این انسان در راستای رسیدن به کمال و وصل به خدا است، و هرچه از ظرف خدا هرچه برای بندگان می آید در آن شَر نیست، اما هنگای که به این عالم  می‌رسد با امیال و تمایلات و هوای نفسانی ما ترکیب می‌شود چیز دیگری درمی‌آید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جوبی با بیان اینکه دنیا در برابر ویروس کرونا اقدامی هماهنگ در راستای مبارزه وریشه کنی این ویرس منحوس انجام داد گفت:مبارزه برای نابودی این ویروس کاری بسیار عاقلانه وبه جایی است اما اگر به نحوی دیگر جهان پیرامون خود را نگاه کنیم، نامردی و نامردمی را در این دوره‌ی آخرالزمانی به وضوح می‌بینیم .
آیت الله عبادی با بیان اینکه کافیست پرونده ویروس لیبرال دموکراسی غرب را  نگاه کنید، در این 80 سال قبل و  تاکنون بر سر مردم چه در آوردند، افزود: جنگ های بین المللی تا جنگ های نیابتی، از یمن، سوریه تا عراق و افغانستان و هندوستان و پاکستان،توطئه‌های عظیمی که در کشورهای مختلف از شرق دور تا شاخ آفریقا  به وجود آوردند،چندها میلیون انسان را به هر بهانه و اسمی از پای در آوردند، میلیون‌ها نفر را آواره و چندها میلیون را یتیم و خانه ها را خراب کردند .
وی با بیان این‌که باید با ویروس کرونا مقابله کرد و مقابله کاری عاقلانه است بیان داشت: حال سوالی مطرح است،چرا دنیا با ویروس کرونا در حال جنگ است، اما چرا بشر هماهنگی در مقابل با  ویروس لیبرال دموکراسی غرب نمی‌کند؟ و از دور شاهد است که آنها به هر نحوو بهانه‌ای،با هر کیفیتی در مقابل بشر مظلوم هر توطئه وجنایتی را رقم می‌زنند.

وی با بیان این‌که این همه ترور، ویرانی زیرساخت‌ها و آواره‌ها،کشتارها و بیماری‌هایی که توسط غرب رقم خورده است،چرا جهان در برابرش ساکت است افزود: چند سال است که ویروس لیبرال دموکراسی غرب وبا را در یمن کاشتند چرا در دنیا یک حرف جدی بیان نشد؟ نه تنها در کشورهای غیر متعهد بلکه در کشورهای اسلامی هم کسی سخن به میان نیاورد.
وی با بیان این‌که همه‌ی آنهایی که در دنیا انگیزه استقلال و آزادگی دارند چرا نسبت به ظلم‌های لیبرال دموکراسی غرب حرفی نمی‌زنند بیان داشت: کرونا، وبا و  طاعون هیچ کدام به اندازه ظلم و جنایات لیبرال غرب در جهان  خسارت وارد نکرده است .

امام جمعه بیرجند با بیان این‌که بنگرید هفتاد سال است سر مردم فلسطین چه‌ها کردند؟ گفت: هر ویروس و طاعونی یک شروع و ختمی دارد اما این ستمگران  وظلم هایشان،گویا تمامی ندارند،اما ما امیدواریم که هرچه زودتر در مبارزه با ویروس کرونا جامعه‌ی بشری غالب شود و این مشکل را پشت سر بگذارد و تعهد کند حال که قرار است با آفت‌ها بجنگد آفت های بزرگتر را رها نکند.
حجت الاسلام عبادی افزود: کرونا  آفتی است که به عنوان یک مرگ زودتر است، اما دین مردم،فرهنگ، ناموس، آبروی مردم را از بین نمی‌برد و کاری به خانه‌ ندارد و زیرساخت‌های یک کشور را خراب نمی‌کند، بلکه ویروس کارش تنها  مرگ زودرس است، اما ظلم وجنایات لیبرال غرب علاوه برمرگ و میر،کشتار و یتیمی،درماندگی و آوارگی را رقم می‌زند اما  می‌بینیم که دنیا در برابر تمامی این جنایات حرف نمی‌زند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۸۸۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , نماینده ولی فقیه