دوشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷

دشمن از رخنه اقتصاد به دنبال زمین‌گیر کردن انقلاب است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره شعار سال مبنی «جهش تولید»، گفت: جهش تولید از این جهت اولویت دارد که دشمنان با ورود از رخنه اقتصاد و انواع شیطنت‌ها و نفوذها، هدفشان بر این است که از این طریق جامعه انقلابی ما را زمینگیر کنند.
دشمن از رخنه اقتصاد به دنبال زمین‌گیر کردن انقلاب است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با ائمه جمعه خراسان‌جنوبی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۱۵ شعبان امسال اظهار داشت: موضوع قرارگاه رزمایش مواسات که براساس منویات رهبری در سطح کشور تشکیل شده از اهمیت خاصی برخوردار است.
 وی با تأکید بر اینکه رزمایش مواسات یک مسئله ساده نیست که به سادگی از کنار آن عبور کنیم، بیان داشت: قرارگاه رزمایش مواسات به‌عنوان یک فرهنگ متعالی اولویت اصلی امروز مردم و مسؤولین است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: اینکه یک فرد برای مردم ایثار و گذشت می‌کند و در اتفاقات مختلف دیگران را بر خود مقدم می‌داند باعث شرمندگی ما می‌شود، اما شرمندگی بیشتر این است که گاهی بعضی از مسؤولین زیر تابوت تفکر لیبرال غربی باز هم با التماس سینه می‌زنند و نسبت به این همه ارزش‌های مردم کم‌تفاوت هستند.
عبادی متذکر شد: باید از زندگی پیامبران و جانشینان پاک آن‌ها و همچنین از انسان‌هایی که این سیر و سلوک را گذرانده، بهره بگیریم و ارشادات آن‌ها را مخصوصاً در ماه مبارک رمضان برای مردم تبیین کنیم زیرا این برای جوانان و نوجوانان ما که در مقابل انواع شیطنت‌های فضای مجازی و حقیقی قرار دارند، بهترین دلیل است.
وی با اشاره شعار سال مبنی «جهش تولید»، عنوان کرد: مسائل اقتصادی و جهش در تولید از این جهت اولویت دارد که دشمنان با ورود از رخنه اقتصاد و انواع شیطنت‌ها و نفوذها، هدفشان بر این است که از این طریق جامعه انقلابی ما را زمین‌گیر کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه امروز می‌توان محصول مکتب انبیاء الهی و ایمان را با محصول دموکراسی غربی مقایسه و تفاوت را مشاهده کرد، اضافه کرد: تفکر غرب، تفکر وحشتناکی است که فقر، بیچارگی و عقب‌ماندگی یکی از شاخصه‌ها و ستون فقراتش است.
عبادی اضافه کرد: مستکبرین جهانی به هر بهانه‌ای در هر جا که بتوانند و در هر کشوری، ابتدا زیرساخت‌ها را ویران می‌کنند تا جامعه را ضعیف کنند و آنگاه بتوانند بر آن‌ها حکومت کنند.
وی ائمه جمعه را فرماندهان فرهنگی دانست و با بیان اینکه هر فردی باید به وظیفه‌ای که بر دوششش قرار دارد عمل کند تا نوع بشر نجات یابد، مطرح کرد:  امروز تنها بحث ایران، فلسطین، عراق، لبنان وغیره  نیست بلکه از همه بدتر حال خود مردم است که قدشان زیر بار حکومت‌های مستکبر خم شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۰۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , رهبر , دولت , ایران , سال جهش تولید , خراسان جنوبی