سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۶
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی خبرداد:

کشف انبار برنج وارداتی در بیرجند

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشف یک انبار برنج وارداتی در بیرجند با همکاری پلیس آگاهی استان خبر داد.
کشف انبار برنج وارداتی در بیرجند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم، علی تهوری، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ظهر امروز بازرسان سازمان با همراهی دایره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی و با رعایت ضوابط قانونی از محل دپوی برنج در یک منزل مسکونی میزان ۴ تن برنج کشف و توقیف نمودند.

تهوری اظهار کرد: نگهداری کالاهای اساسی از جمله برنج و عدم ثبت انبار این کالاها از مصادیق احتکار و جابجایی کالاهای اساسی بدون مجوز و هماهنگی از مصادیق ظن به قاچاق می باشد.

وی ضمن هشدار به سودجویان، از تشدید بازرسی ها به صورت مستمر و در قالب گشت مشترک در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و تاکید کرد: معاونت بازرسی این سازمان با همکاری سایر دستگاه های نظارتی ضمن رصد دقیق بازار، با محتکران ارزاق عمومی خصوصا کالاهای اساسی با جدیت برخورد خواهند کرد.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی در پایان از همه فعالان اقتصادی، اعم از تجار، عمده فروشان و خرده فروشان خواست محل نگهداری و انبار کالاهای اساسی خود را در سامانه جامع انبارها ثبت و موجودی کالاهای خود را اعلام نمایند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۰۳۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان صنعت، معدن و تجارت , خراسان جنوبی , کرونا , سازمان صمت , احتکار