شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۲

۶۳ خودروی متخلف و هنجار شکن در بیرجند توقیف شد

جانشین انتظامی خراسان جنوبی از اجرای طرح برخورد با وسایل نقلیه متخلف و هنجارشکن در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این راستا ۶۳ خودرو متخلف توقیف شد.
۶۳ خودروی متخلف و هنجار شکن در بیرجند توقیف شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دادگر در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مطالبات عمومی شهروندان مبنی بر برخورد با وسایل نقلیه متخلف و هنجارشکن در سطح شهرستان بیرجند که با انجام حرکات نمایشی و تخلفات حادثه‌ساز موجب مزاحمت برای دیگر شهروندان در ساعات پایانی شب می‌شوند، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی با تشکیل چند گروه ویژه پس از هماهنگی با مقام قضائی طرح برخورد قاطع با رانندگان متخلف هنجارشکن در شهرستان بیرجند را به مرحله اجرا گذاشتند و نسبت به شناسایی رانندگان متخلف اقدام کردند.

سرهنگ دادگر بابیان اینکه، اقدام به‌موقع پلیس در خصوص برخورد با هنجارشکنان موجب خرسندی و رضایت شهروندان شد: در این طرح ۶۳ خودرو توقیف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

جانشین انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: پلیس در مسیر ارتقا و افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و با مخلان نظم و امنیت برابر قانون رفتار می‌کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۱۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , نیروی انتظامی , امنیت