جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۹

سردار یزدی: از گسترش جهاد در فلسطین حمایت می‌کنیم/ آمادگی جوانان برای رویارویی با صهیونیست‌ها

فرمانده سپاه محمّد رسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه صهیونیست‌ها بدانند گسترش جهاد در سرزمین‌های فلسطینی به هر نحوی مورد حمایت فرزندان امام قرار خواهد گرفت، تاکید کرد: جوانان ما با افتخار در گردان‌های استشهادی ثبت نام می‌کنند و آماده رویارویی با سربازان بزدل و کودک‌کش صهیونیستی هستند.
سردار یزدی: از گسترش جهاد در فلسطین حمایت می‌کنیم/ آمادگی جوانان برای رویارویی با صهیونیست‌ها
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمّدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمّد رسول‌الله تهران با اشاره به بیانات رهبر معظّم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس، گفت: آنچه درباره بیانات امروز امام مسلمین لازم به اشاره است این است که آرمان بزرگ مردم فلسطین تنها به موضوع فلسطین و سرزمین‌های اشغالی خلاصه نمی‌شود.

وی با بیان اینکه آنچه رهبر انقلاب فرمودند سرلوحه کار تمام افرادی است که به‌عنوان بسیج جهان اسلامی آماده‌اند تا به آرمان فلسطین کمک کنند، خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که حتماً‌ باید مورد توجه قرار بگیرد این است که امروز دنیا و مردم مسلمان باید بدانند که اعتماد به دولت‌های عربی، ائتلاف آمریکایی و صهیونیستی نمی‌تواند مشکل فلسطین را حل کند.

سردار یزدی با بیان اینکه ما آماده‌ایم تا در جبهه مقاومت با همه توان‌مان حضور پیدا کنیم، افزود: بسیجیان تهران از روزهای اول انقلاب نشان داده‌اند در مبارزه با تجاوز رژیم صهیونیستی با حضور در قوای محمّد رسول‌الله در سال ۶۱ چگونه ضرب شست خود را نشان داده‌اند.
فرمانده سپاه محمّد رسول‌الله تهران بزرگ ادامه داد: رژیم صهیونیستی خاطرات زیادی از برخورد قوای محمّد رسول‌الله(ص) در چهل سال گذشته با خود دارد.

وی با بیان اینکه هنوز اسم احمد متوسلیان لرزه بر اندام پوشالی سربازان صهیونیست می‌اندازد، تصریح کرد: صهیونیست‌ها بدانند گسترش جهاد در سرزمین‌های فلسطینی به هر نحوی مورد حمایت فرزندان امام قرار خواهد گرفت و جوانان ما با افتخار در گردان‌های استشهادی ثبت نام می‌کنند و آماده رویارویی با سربازان بزدل و کودک‌کش صهیونیستی هستند.
وی ادامه داد: همانطور که برای ریشه‌کن کردن ویروس منحوس کرونا تلاش می‌کنیم، جهاد برای ریشه‌کن کردن ویروس صهیونیسم را هم در دستور کار قرار داده‌ایم.

فرمانده سپاه محمّد رسول‌الله تهران بزرگ افزود: امروز جوانان ما به تأسی از شهید احمد متوسلیان و شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در تلاش هستند تا آرمان آزادی قدس را در تمام سرزمین‌های فلسطینی تحقق بخشند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فلسطین , سردار یزدی , قدس