شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

فتح خرمشهر بطلان سحر استکبار بود

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح خاک نیست بلکه بطلان سحر استکبار بود، گفت: پیروزی آینده که پیروی حق، عدل و منطق است، مال شما است .
فتح خرمشهر بطلان سحر استکبار بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی اظهار داشت: فتح خرمشهر، تنها یک فتح نبود بلکه بطلان و سحر استکبار را به زیر پا گذاشت.
وی با تأکید بر اینکه فتح خرمشهر فتح خاک نیست بلکه زمینه‌ساز اجرای عدل شد، بیان داشت: در دفاع مقدس تنها یک کشور یا یک صدام و حزب بعث با ما در جنگ نبود بلکه کل دنیا در خدمت صدام بودند و با انواع جنایات، صدام را حمایت می‌کردند.

نماینده ولی فقیه مطرح کرد: دنیای استکبار همه سرمایه‌های خود را گذاشت تا خرمشهر را برای خود نگه دارد و موانع طبیعی، نظامی، نیروی انسانی، تسلیحاتی و غیره آن را به‌عنوان یک طلسم ناشکستنی تعریف می‌کردند اما وقتی نیروهای باایمان، انقلابی، مسلمان و مؤمن آن طلسم را شکستند، سحر استکبار را باطل و به ملت‌های جهان جان دوباره دادند.

عبادی ادامه داد: پس از فتح خرمشهر، شرایط به گونه‌ای دیگر رقم خورد و دشمنان در یک کشور بین طیف‌های مختلف و در چند کشور بین مرزها، اختلاق ایجاد می ‌کنند و نیروهای مردمی را به‌وسیله خودشان خنثی و وقتی راه هموار شد، ورود پیدا می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه طلسمی که در خرمشهر شکست، طلسم ناباوری بود و بطلان آن طلسم، طلسم باور «ما می‌توانیم» بود، مطرح کرد: یقین بدانید دنیا به نحو دیگری رقم خواهد خورد و انسان‌ها خودشان را باور خواهند کرد و ملت‌ها بر اساس عقل، وجدان و عدالت‌طلبی به هم خواهند پیوست و ناشایسته‌ها را کنار خواهند زد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: پیروزی آینده که پیروی حق، عدل و منطق است، مال شما است و خدا کند که
ویروس منحوس استکباری در هر قالب اروپایی، آمریکایی، صهیونیست و هر گروه و حزبی که دیده و فکرشان دنباله‌روی این فکر پست است از میان برداشته شود تا انسان جایگاه خودش را پیدا کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , سردار سلیمانی , جنگ تحمیلی , خراسان جنوبی , آمریکا