پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۵

دفاع از خلیج‌فارس مقتدرانه‌تر خواهد شد / الحاق‌های جدید از دستاوردهای صنعت دفاعی به ارتش و سپاه در راه است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر الحاق مجموعه‌های جدید به ناوگان نیروهای دریایی سپاه و ارتش در سال جاری گفت: با الحاق مجموعه شناورهای رزمی و تهاجمی امروز به نیروی دریایی دفاع از خلیج‌فارس مقتدرانه‌تر خواهد شد.
دفاع از خلیج‌فارس مقتدرانه‌تر خواهد شد / الحاق‌های جدید از دستاوردهای صنعت دفاعی به ارتش و سپاه در راه است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: در آغاز سال 99 یک مجموعه بزرگ از تولیدات صنابع دفاعی و بخش خصوصی و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم امروز به نیروی دریایی مقتدر سپاه پاسداران ملحق شد.

وی افزود: این مجموعه شامل شناورهای رزمی و تهاجمی حیدر، ذوالفقار و عاشورا است و مجهز به انواع سلاح‌ها و تجهیزاتی هستند که تماماً ساخت صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران است و با الحاق این مجموعه به نیروی دریایی دفاع از خلیج فارس مقتدرانه‌تر خواهد شد.

وزیر دفاع گفت: دشمنان به علت راهبردی بودن این منطقه نسبت به خلیج‌فارس حساسیت دارند و مورد طمع آنان است و حفظ و حراست از آن نیازمند داشتن آمادگی و توان روزافزون است که با الحاق این مجموعه این توان و آمادگی به میزان قابل توجهی ارتقاء پیدا خواهد کرد. 
وی تصریح کرد: امیدوار هستم تا پایان سال به خصوص در حوزه دریایی باز هم الحاق‌های دیگری را به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی داشته باشیم که خبر آن در موعد خودش اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۴۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نیروهای مسلح , امنیت , خلیج فارس