پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

ویروس کرونا رسوا کننده مکتب لیبرالی غرب بود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ویروس کرونا ثابت کرد که آمریکا، کشورهای اروپایی و مکتب لیبرال دموکراسی غرب در مقام انسانی هیچ ندارند.
ویروس کرونا رسوا کننده مکتب لیبرالی غرب بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی اظهار کرد: یکی از نقاط مثبت هلال احمر این است که خدمت به بندگان خدا برای خدا را بدون هیچ جبهه‌گیری سیاسی مد نظر قرار داده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هیچ چیز جایگزین خدمت به بندگان خدا نیست، بیان‌کرد: این موضوع را به باید به همه داوطلبان و خدمتگزاران در هلال احمر تبریک گفت.
عبادی با اشاره به اینکه دوران جوانانی دوران شور، نشاط و آرمان‌خواهی است، ادامه‌داد: جوانان در هر جایی دارای توان و قدرت ریسک بالایی هستند که در کنار تجربه سالمندان می‌تواند کارآمدی فوق‌العاده‌ای داشته باشد.
مربی حقیقی آرمان‌های انسانی، فطرت انسان است

وی با بیان اینکه مربی حقیقی آرمان‌های انسانی، فطرت انسان است، افزود: در دنیای استکبار خالی‌بندی، پُزهای بیجا و تبلیغات غیرواقعی وجود دارد که خود را در بحران‌ها و بزنگاه‌ها نشان می‌دهد که نمونه آن را در موضوع شیوع کرونا دیدیم.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت:
عبادی با اشاره به اینکه هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، سمبل ایثار و گذشت است، اظهار کرد: اما در مقابل رسوایی جهان استکبار و کشورهای آمریکایی و اروپایی ایمان مردم ایران اسلامی خودش را به زیبایی نشان داد که در این بین جایگاه هلال احمر یک جایگاه ویژه بود.

وی با تأکید بر اینکه بدترین ویروس مکتب لیبرالی، بیان کرد: این مکتب لیبرالی است که موجب می‌شود پلیس آمریکا به راحتی پای بر گلوی یک سیاه پوست گذاشته و تیر خلاص به او بزند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: این در حالی است که در مکتب ما به عنوان سمبل در قرآن کریم، خدای متعال لقمان حکیم را که فردی سیاه پوست بوده است را ذکر کرده است که نشان می‌دهد چه تفاوتی بین مادری‌گرایی و مکتب ایمانی است.

ضرورت خدمت رسانی به مردم محروم و آسیب دیده
عبادی با اشاره به اینکه هلال احمر دارای یک پایگاه ایمانی است، اظهار کرد: مدیر جدیدی که امروز مسئولیت سازمان جمعیت هلال احمر استان را بر عهده می‌گیرند با توجه به سابقه ارزشی شأن، امیدواریم که بتوانند با همکاری رده‌های بالا بیش از پیش به این مردم خدمت کنند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی یادآور شد: یکی از برنامه‌های بسیار درس‌آموز صدا و سیما که در ماه مبارک رمضان پخش می‌شد، برنامه «زندگی پس از زندگی» شبکه چهار سیما بود.

عبادی با اشاره به اینکه در این برنامه افرادی حضور می‌یافتند که مرده و دوباره زنده شده بودند، گفت: در این برنامه نشان داده شد از جمله مواردی که بیشتر در دریافت لطف الهی تأثیرگذار است، مسئله خدمت‌رسانی، گره‌گشایی، خوبی، احسان و نیکی بود که سرمایه فعالان در هلال احمر نیز هست.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۴۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند