شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۱
طی حکمی؛

معاون فرهنگی و هنری سپاه خراسان‌جنوبی منصوب شد

طی حکمی از سوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان، سرهنگ یاسر صادق، به سمت معاونت فرهنگی و هنری سپاه استان منصوب شد.
معاون فرهنگی و هنری سپاه خراسان‌جنوبی منصوب شد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم، مصطفی زیبایی‌نژاد، مسئول مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج کشور در مراسم افتتاح مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج استان بااشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارزشمندی هنر، اظهار داشت: انتقال پیام به شیوه هنری، کار بسیار ارزشمندی است و در این چند سال اخیر، تولیدات فرهنگی و هنری بسیج، نقش فاخری در سطح کشور ایفا کرده است.

وی ادامه داد: در قسمت معاونت فرهنگی سازمان بسیج، ظرفیتی برای ایجاد مراکز آفرینش فرهنگی و هنری آماده شده است که تاکنون حدود ۱۰ استان آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده اند.

زیبایی نژاد رسالت این مراکز تولیدات هنری را انجام هنرمندانه کارهای انقلابی و دغدغه های مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: در حال حاضر در صدد رشد نهضت سرود و آواهای انقلابی را رشد هستیم.

مسئول مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج کشور خاطرنشان کرد: در این مراکز تولیدات هنری، بیشترین تاکید بر آن است که هر پایگاه یک گروه سرود، نمایش و گروه تولیدی داشته باشد و از این جهت به حدی رسیده ایم که گاهی یک پایگاه، کارهایی را انجام می دهد که در شبکه های سراسری پخش و منتشر می شود.

وی در پایان، فعالیت مراکز آفرینش‌های  فرهنگی و هنری را در حوزه‌های مربوط به گروه های سرود و تولید نماهنگ، هنرهای تجسمی، فیلم، نمایش، مستند سازی و انیمیشن سازی دانست.

در پایان این مراسم؛
طی حکمی از سوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان، سرهنگ یاسر صادق، به سمت معاونت فرهنگی و هنری سپاه استان منصوب شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۴۳۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انتصاب , سپاه