يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹

4115 طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی اجرایی شد

معاون کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی گفت: چهار هزار و ۱۱۵ طرح اشتغالزایی طی سال گذشته در استان اجرایی شده است.
4115 طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی اجرایی شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سید رضا حسینی بیان کرد: چهار هزار و ۱۱۵ طرح اشتغالزایی و ۳۳۷ طرح کاریابی طی سال گذشته در استان اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح‌ها ۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان پرداخت شده است، گفت: همچنین این طرح‌ها چهار هزار و ۹۲۴ فرصت شغلی ایجاد کرده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: از این تعداد هزار و ۳۴ طرح توسط مجریان زن و سه هزار و ۸۱ طرح توسط مجریان مرد اجرایی شده است.

حسینی ادامه داد: همچنین از مجموع کل طرح‌ها، هزار و ۴۰۱ مورد شهری و دو هزار و ۷۱۴ مورد روستایی بوده که نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و رونق روستاها داشته است.
وی بیان کرد: ۲۰۸ مورد طرح‌های اشتغال سال جاری در زمینه‌های کشاورزی، دو هزار و هشت مورد دامداری، ۱۰۹ مورد صنایع دستی و ۱۱۰ مورد حمل و نقل اجرایی شده است.
حسینی افزود: همچنین هزار و ۸۷۷ طرح در زمینه خدمات، ۱۰۴ مورد طیور، ۲۵ مورد زنبور و ماهی، ۳۷۸ مورد صنعتی و ۱۴۶ مورد فرش و گلیم اجرایی شده است.
وی اظهار کرد: طرح‌های اشتغال سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به لحاظ تعداد ۱۶۰ درصد و به لحاظ مبلغ ۲۹۶ درصد رشد داشته است.
۲۱هزار فقره نظارت بر طرح‌ها انجام شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی اظهار کرد: طی سال گذشته ۲۱ هزار و ۴۲۹ فقره نظارت بر طرح‌ها انجام شده است.
وی با بیان اینکه در دو ماهه سال جاری هم ۸۴ طرح اشتغال در استان اجرایی شده است، گفت: این طرح‌ها با تسهیلاتی بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال اجرایی شده است.
حسینی ادامه داد: از این تعداد ۲۴ طرح توسط مجریان زن و ۶۰ طرح توسط مجریان مرد اجرایی شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی افزود: همچنین از مجموع این طرح‌ها، ۳۲ مورد شهری و ۵۲ مورد روستایی بوده است.
 
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۴۵۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , خراسان جنوبی , اشتغال