مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد از خود شروع کرد/ دغدغه مهم نمایندگان معیشت مردم است

7 تير 1399 ساعت 13:54

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در یک ماه گذشته از شروع به کار مجلس یازدهم، دغدغه مهم نمایندگان جدید، مقوله معیشت مردم است.


به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسین خسروی اظهار داشت: مردم ایران  طی ۴۰ سال گذشته در تمامی صحنه‌های سیاسی همانند ۲۲ بهمن، روز قدس و انتخابات حضور داشته‌اند اما در مقابل، برخی مسؤولان مشکلات را گردن تحریم‌های آمریکا و استکبار انداخته و به معذرت‌خواهی‌های آمریکا دل بسته‌اند.
وی افزود: در یک ماه گذشته از شروع به کار مجلس یازدهم، دغدغه مهم نمایندگان جدید، مقوله معیشت مردم است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس عنوان داشت: بر اساس فرموده رهبری اولویت اول مجلس اقتصاد و فرهنگ است و نمایندگان مجلس به این پیغام لبیک گفته و در قالب جهش تولید، مبارزه با مفاسد اقتصادی را دنبال می‌کند.

خسروی با بیان اینکه نابسامانی‌های امروز ناشی از فسادهای گذشته است، اضافه کرد: مجلس یازدهم شروع خوبی در مبارزه با فساد داشته و در این خصوص ابتدا از خود و همکار خود شروع کرده است.
وی افزود: سیاست مجلس یازدهم تعامل و همکاری با دولتمردان است، اما قطعاً نارسایی دولت تذکر داده می‌شود چراکه در غیر اینصورت خیانت کرده‌ایم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه به شروع بکار مجلس یازدهم اشاره کرد و گفت: با گذشت یک ماه از آغاز به‌کار مجلس یازدهم، تنها ساختار اداری مجلس شکل گرفته است که در ماه‌های آینده گزارش خدمتگزاری به مردم ارائه خواهد شد.

خسروی عنوان کرد: امروز در سفر به شهرستان خوسف جلسات متعددی برگزار شد که انشاالله موارد مطرح‌شده که در چهارچوب وظیفه نماینده است پیگیری خواهیم کرد.
وی با اشاره به تعطیلی کارخانه چدن و بیکاری کارگران این کارخانه، اذعان داشت: از روزی که متوجه شده‌ام کارخانه چدن خوسف با مشکلاتی مواجه شده است تا جایی که از دست من برآمد پیگیری کردم، لذا یکی از اولین مسائل مطرح‌شده در حضور استاندار درخواست بررسی مشکلات کارخانه چدن بود که امروز با رؤسای مربوطه جلسه بررسی مشکلات شکل گرفت.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 26737

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/26737/مجلس-یازدهم-مبارزه-فساد-خود-شروع-دغدغه-مهم-نمایندگان-معیشت-مردم

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir