سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱

رفع کاستی‌های ورزشی در کویر خراسان جنوبی

در دیدار استاندار خراسان‌جنوبی با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی کشور، بر رفع کاستی‌های حوزه ورزش در استان تاکید شد.
رفع کاستی‌های ورزشی در کویر خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان دوشنبه شب 9 تیر در دیدار با رؤسای فدراسیون‌های اسکیت و موتورسواری و اتومبیل‌رانی کشور، مسابقات ورزشی را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های استان برشمرد.
 وی با اشاره به ظرفیت مناطق کویری استان از رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیل‌رانی کشور خواست برای برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی رالی کویر در خراسان جنوبی برنامه‌ریزی کند.
مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی برای عملیاتی کردن این پیشنهاد، قول مساعد داد.

پیشنهاد راه‌اندازی پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی در محل استادیوم ۱۵ هزار نفره غدیر با استفاده از اعتبارات ملی وزارت ورزش و ظرفیت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز از دیگر مباحث مطرح شده بود که بر اساس وعده رئیس فدراسیون مبنی بر پیگیری اعتبارات لازم از محل وزارتخانه، این پروژه به زودی عملیاتی می‌شود.

لزوم احداث پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان از دیگر موارد عنوان شده در این دیدار بود که با وعده همراهی رئیس فدراسیون اسکیت کشور مواجه شد.
استاندار خراسان جنوبی به منظور اجرای این پروژه و پر کردن خلأ موجود، دستور احداث پیست را صادر  کرد.

بر اساس دستور معتمدیان، مقرر شد مدیرکل ورزش و جوانان استان با همکاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نسبت به آماده‌سازی طرح و نقشه‌های لازم برای احداث این پروژه اقدام کند.
بحث و گفتگو در خصوص مسائل، مشکلات و کاستی‌های هیئت‌های مرتبط در سطح استان نیز از جمله موارد مورد بحث بود که استاندار به مدیر کل ورزش و جوانان برای رفع آن‌ها دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۸۱۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی