سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

عملکرد قوه قضائیه مایه امید است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز قوه قضائیه مایه امید شده چون بسیاری از ملاحظات و عناوین را کنار گذاشته و از داخل در حال اصلاح امور است.
عملکرد قوه قضائیه مایه امید است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز در سطح بین الملل، منطقه، ایران و استان تغییراتی ایجاد شده و شواهد حاکی از آن است که خداوند می‌خواهد برای جامعه بشری فیض جدیدی را عنایت کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ما بشر امروز را مضطر می‌بینیم و قرائن و شواهد حاکی از این است که خداوند می‌خواهد این مضطر را نجات دهد.
وی افزود: تغییراتی که در کشور از نظر مواضع ایجاد می‌شود نیز بسیار مبارک است؛ امروز قوه قضائیه مایه امید شده چون بسیاری از ملاحظات و عناوین را کنار گذاشته و از داخل در حال اصلاح است.

عبادی بیان کرد: تحقق مجلس یک امر غیبی بود، ایادی بیگانه و دشمنان اختلافات و مسائلی را در زمان انتخابات و قبل از آن ایجاد کردند اما انتخابات به موقع برگزار و مجلس تشکیل شد و در چند جلسه‌ای که تاکنون داشته است نیز مواضع آن مطابق با خواسته‌های رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز ایران بوده است.

امام جمعه بیرجند عنوان کرد: موضع‌گیری‌هایی که رئیس مجلس نیز در طی چند جلسه گذشته داشته، مسائل اولویت‌دار بوده که باعث خوشحالی است ما نیز سعی می‌کنیم تا مسائلی که مربوط به مجلس است را به مجمع نمایندگان ارائه دهیم تا در این جهت شما تنها نباشید.
وی تصریح کرد: اگر از مردم کمکی درخواست شود مردم دریغ نمی‌کنند اما شرط اول آن این است که با مردم درست رفتار شود و وعده‌های بی‌جا داده نشود.

عبادی خاطرنشان کرد: مردم اگر توجیه شوند که هر مسئولیتی مربوط به چه کسی است و حد اختیارات افراد را بشناسند و در آن چارچوب توقعات خود را مطرح کنند، این موارد رفع می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه شرایط قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی تغییر کرده امیدواریم که بسیاری از مسئولین نیز در مسئولیت‌های خود به گونه‌‌ای عمل کنند که در پایان کار رو سفید باشند.

عبادی اظهار داشت: با همکاری و همدلی باید مسائل اولویت‌دار مردم رفع شود و پرداختن به مسئله معیشت مردم امروز مورد نیاز است اما باید توجه داشت که معیشت تنها خوراک و پوشاک نیست بلکه باید فرهنگ و شیوه سیاسی و انواع و اقسام مسائل اجتماعی اصلاح شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۸۳۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی , قوه قضاییه