چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت:

امنیت بهترین هدیه نظام جمهوری اسلامی با قدرت نیروهای مسلح است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: بهترین هدیه‌ای که نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت نیروهای مسلح خود برای این مردم به ارمغان آورده، امنیت کشور است.
امنیت بهترین هدیه نظام جمهوری اسلامی با قدرت نیروهای مسلح است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با جهادگران گروه جهادی محبین‌الرضا(ع) یگان ویژه خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: انسان برای دنیا خلق نشده بلکه برای آخرت خلق شده لذا اگر انسان و انسان‌های اهل ایمان در مقابل مصرف عمر گول نخورند، سعادت ابدی را به دست خواهند آورد.
وی با بیان اینکه ما همواره در دنیا در حال آزمایش شدن هستیم، بیان داشت: اولین قدم در گول خوردن افراد این است که فرد به خود و سرمایه‌اش توجه نکند لذا در چارچوبه حواس پنج‌گانه باقی می‌ماند و نتیجه آن این خواهد شد که یک عمر زندگی بدتر از حیوانات را خواهد گذراند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی متذکر شد: اگر انسان خودش را بشناسد در این دنیا گول نمی‌خورد بنابراین غذای روح انسان، کارهای خیر، نیت خیر و اعمال صالحه است.

عبادی خطاب به جهادگران گروه جهادی محبین‌الرضا(ع)، تأکید کرد: اگر شما و امثال شما نبودید، استعمارگران این مردم را به مانند یک شکارگاه، شکار می‌کردند لذا بهترین هدیه‌ای که نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت نیروهای مسلح خود برای این مردم به ارمغان آورده، امنیت کشور است.
وی اضافه کرد: عمل شما که در قالب شغل شما است و بهترین عبادت محسوب می‌شود اما اینکه در کنار آن دست به کارهای خیر دیگری می‌زنید در واقع روح خود را قوی می‌کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه جهاد فی‌سبیل‌الله معامله یک جا با خداوند است و آن‌هایی که در این راه گام برمی‌دارند ره صد ساله را یک شبه می‌روند، تصریح کرد: متأسفانه امروز در دنیا مشاهده می‌کنید که افرادی هستند که نه حق را می‌شنوند و نه حق را می‌بینند و حق دیگران را ضایع می‌کنند.

عبادی خاطرنشان کرد: در گذشته نیز مردم از نیروهای مسلح وحشت داشتند و با دید غریبه به آن‌ها نگاه می‌کردند اما امروز شما حافظ امنیت مردم هستید و این افتخار بزرگی است که باید قدر آن را بدانید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۸۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی , امنیت