شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۰

دستاوردهای نظام و دولت در جهت امید آفرینی در جامعه منعکس شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بر انعکاس صحیح و شایسته دستاوردهای نظام و دولت با هدف ناامیدسازی دشمن و ایجاد اعتماد عمومی و امید آفرینی تأکید کرد.
دستاوردهای نظام و دولت در جهت امید آفرینی در جامعه منعکس شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، ناصر خوش خبر ظهر شنبه در نوزدهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان، اظهار کرد: در راستای انعکاس صحیح و شایسته دستاوردهای نظام و دولت با هدف ناامیدسازی دشمن و ایجاد اعتماد عمومی باید از ظرفیت اتاق های فکر و گروه ‌های کاری تخصصی مرتبط استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه شورای اطلاع رسانی، سیاستگذاری انعکاس خدمات دولت و نظام توسط دستگاه‌های اجرایی را به عهده دارد، ادامه داد: برای اطلاع‌رسانی خدمات نظام باید از بسترهای مختلف بهره برداری کرد.
به گفته وی؛ با توجه به شرایط کنونی کشور و دشمنی معاندان نظام، اطلاع‌رسانی‌ها باید با برنامه‌ریزی دقیق و با مشارکت حداکثری رسانه‌ها انجام شود.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی خراسان جنوبی بابیان اینکه بیماری کرونا، تمامی حوزه‌ها اعم از اقتصادی، اجتماعی، سلامت و امنیت را تحت تأثیر قرار داده، متذکر شد: شورای اطلاع‌رسانی موظف است با ایجاد همگرایی و انسجام در امر اطلاع‌رسانی، اقدامات و مسئولیت های دستگاه‌ها را در پاسخگویی به مطالبات قانونی دنبال کند.

خوش خبر به در پیش رو بودن هفته دولت اشاره کرد و تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید آمادگی لازم را برای ارائه اقدامات خود در هفته دولت داشته باشند.
وی خواستار ارائه طرح و برنامه های دولت به مناسبت هفته دولت شد و بیان داشت: فهرست طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر به دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی ارسال شود.

وی شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا را بر روند اطلاع‌رسانی پیرامون پروژه‌ها و برنامه های هفته دولت متأثر خواند و گفت: برای جبران این مشکل باید از ظرفیت رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما، رسانه های مکتوب و فضای مجازی استفاده حداکثری برد.
به گفته وی؛ رسانه‌ها به جهت نقش مهمی که در ارتباط‌گیری با مسئولان و جامعه دارند، می توانند به اعتمادسازی و امیدآفرینی در مردم کمک کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۸۹۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دولت , ایران