دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند:

مبارزه با فساد از داخل مجلس آغاز شد/ آخرین وضعیت رسیدگی به اعتبارنامه «تاجگردون»

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راه‌های حل مشکلات معیشت و اقتصاد مبارزه با فساد است که نمایندگان مجلس در این موضوع ابتدا از داخل مجلس شروع کرده‌اند.
مبارزه با فساد از داخل مجلس آغاز شد/ آخرین وضعیت رسیدگی به اعتبارنامه «تاجگردون»
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسین خسروی‌اسفزار اظهار داشت: در جریان اعتبارنامه «تاجگردون» ابتدا در شعبه ۱۲ مجلس شورای اسلامی بررسی به رأی گذاشته شد و پس از  تصویب به صحن علنی مجلس ارسال شد.
وی بیان داشت: با توجه رأی نمایندگان این اعتبارنامه پس از تصویب در صحن علنی مجلس مجدداً به کمیسیون تحقیق مجلس جهت رسیدگی بیشتر ارجاع شد که در این کمیسیون نیز تأیید شده است.
 
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عصر یکشنبه در یک جلسه سه ساعته نیز ۴۰ نفر از نمایندگان مستندات معترضین به اعتبارنامه «تاجگردون» را گوش دادند.

خسروی مطرح کرد: برخی از معترضین مدعی بودند کمیسیون تحقیق وقت کافی جهت بررسی بیشتر مستندات معترضین به اعتبارنامه «تاجگردون» را نداشته و برخی از نمایندگان هم مدعی بودند کمسیون وقت بیشتری باید برای شنیدن صحبت وی می‌گذاشت.
وی عنوان کرد: مطالب خوبی دا این جلسه شنیده شد که یکی از نمایندگان عضو کمیسیون تحقیق بوده سه نوبت به حوزه انتخابیه «تاجگردون» سفر کرده و ۸۰ ساعت صحبت‌های مردم مسؤولین را بررسی کرده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: روز چهارشنبه نتیجه کمیسیون تحقیق در صحن علنی ارجاع می‌شود و درصورتی که هیئت رئیسه  تصویب کند اعتبارنامه به رأی نمایندگان گذاشته خواهد شد.

خسروی با تأکید براینکه در شرایط کنونی که حل مشکلات معیشت و اقتصاد باید در رأس برنامه‌های مجلس قرار گیرد، افزود: یکی از راه‌های حل مشکلات معیشت و اقتصاد مبارزه با فساد است که نمایندگان مجلس در این موضوع  ابتدا از داخل مجلس شروع کرده‌اند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۹۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فساد, مجلس , خراسان جنوبی , بیرجند