شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲

وزیر ورزش و جوانان وارد خراسان‌جنوبی شد/ افتتاح ۱۳ طرح ورزشی در استان

«مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان به‌عنوان جانشین فرماندهی ستاد اقتصاد مقاومتی در استان خراسان‌جنوبی برای سفری یک‌ روزه وارد بیرجند شد.
وزیر ورزش و جوانان وارد خراسان‌جنوبی شد/ افتتاح ۱۳ طرح ورزشی در استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان صبح امروز به‌عنوان جانشین فرماندهی ستاد اقتصاد مقاومتی وارد استان خراسان‌جنوبی شد و مورد استقبال «محمد صادق معتمدیان» استاندار خراسان‌جنوبی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان و ورزشکاران استان قرار گرفت.

قرار است ۱۳ طرح شامل یک باب استخر سرپوشیده ، شش سالن چند منظوره و شش زمین چمن در شهرستان‌های بیرجند، قاین، زیرکوه، سربیشه، نهبندان و بشرویه با حضور سلطانی‌فر به بهره‌برداری برسد.

دکتر ناظریان رئیس مرکز مشارکت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در ورزش کشور و دکتر احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این سفر وزیر ورزش و جوانان را همراهی می‌کنند.

بازدید از چند طرح صنعتی اقتصاد مقاومتی، شرکت در نشست اقتصاد مقاومتی و حضور در برنامه زنده تلویزیونی برای تشریح دستاورد‌های این سفر از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای حضور وزیر در استان است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۱۲۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی